anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa z Chin

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam moderatorów. Coś w systemie pocztowym w Chinach zwraca paczkę do nadawcy. Nie miałam czasu śledzić cały czas szczegółów wysyłki ale nie ponowiono próby nadania i sprzedawca nic nie pisze o  powtórzeniu nadania. Co z tym fantem zrobić ? 

Zapytałam sprzedawcę może odpowie.  

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 Cześć, najlepiej poczekaj na odpowiedź sprzedającego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Zakup nie jest pilny, widzę dwa nadania w systemie, tak jak by dwie paczki. Poczekam. Poprzednio bardzo szybko odpowiedział może teraz też odpowie 

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Screenshot_20240502-082647.png

 Czekam i czekam , paczka jedzie szkoda że nie piszą czym w aplikacji Allegro. Termin zwrotu już dawno minął.  Normalnie fantazja w ocenie transportu z Chin.  Sprzedający odpowiedział  . Ale fajnie by było gdyby lokalizacja AMS była podana. Czy to są jeszcze Chiny/ Azja czy już Europa ?

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

AMS to Amsterdam w Holandii.

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. 😀 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@rudzielec10824 czytałeś to forum przed zakupem z Chin? to teraz sam sobie odpowiedz czy warto było....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

nie  czytałam forum , kupuję u Chińczyków i nie miałam do tej pory problemu z dostawą. Do Polski i do Szwecji. Nie tylko przez serwis Allegro. Widzę dwa nadania paczki więc chyba nie jest to wina sprzedawcy tylko gdzieś indziej 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

To zależy co kupowałaś i jaki był rodzaj wysyłki. Niektóre towary  nie są przyjmowane do przewozu przez wszystkich przewoźników. Dawno temu tak mi się zdarzało, teraz już wiem że np. żadne baterie ani akumulatory " nie łapią się " na dostawę lotniczą. 

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Termometry podobno rtęciowe. Jak zakazane to mówi się trudno.  Jakoś mi się nie uśmiech czekać na pociąg z Chin lub statek co kilka miesięcy płynie.  Może sprzedawca odpowie. Nawet dobrze pisze w języku polskimi. 

oznacz moderatorów