anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzisiaj w nowym widoku wyszukiwania usunięto filtr ,,najnowsze". Czy to jest permanentna decyzja?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zombislaw
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
68 ODPOWIEDZI 68
xyz96
#21 Demiurg#

Jest filtr "najnowsze". Wyczyść lub zmień przeglądarkę. 

oznacz moderatorów
zombislaw
#7 Wielbiciel#

Filtra ,,najnowsze" w niektórych kategoriach oraz wyszukiwaniach nie mam w: Egde, Firefoxie na PC, oraz aplikacji. Jest tylko trafność ,,największa" , cena ,,najniższa" oraz ,,najwyższa", popularność ,,największa" oraz ocena ,,najwyższa"

oznacz moderatorów
aerialus
#8 Zapaleniec#

Mam to samo, jest to jakieś ustawienie w firefoxie, bo w trybie incognito jest ta opcja, w normalnym nie. W chrome np. jest w normalnym trybie przeglądania.

oznacz moderatorów
aerialus
#8 Zapaleniec#

po wyczyszczeniu wszystkiego cache/ciasteczka, dalej nie pomaga. Okazuje się że opcje filtrowania po najnowszym są widoczne gdy jestem niezalogowany, po zalogowaniu znikają.. dlatego np. działało na innej przeglądarce, czy w trybie incognito, bo było bez logowania. Coś zdecydowanie spaprali.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aerialus O jaką kategorię dokładnie chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
aerialus
#8 Zapaleniec#

każdą kategorię która ma opcję sortowania po najnowszych dodanych aukcjach

oznacz moderatorów
Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

U mnie też nie ma części filtrów. Brakuje sortowania po najnowszych i po cena+wysyłka. Problemem jest to że gdy jestem zalogowany allegro automatycznie łączy "te same oferty" a przycisk "rozłącz te same oferty" jest niewidoczny a przy połączonych ofertach te filtry są niedostępne.
Czyściłem ciasteczka, sprawdzałem na innej przeglądarce i na innym komputerze, wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Jak w temacie. Widze ze zniklo sortowanie od nowo dodanych co wiele dla mnie znaczy. Dlaczego tak jest?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@EduarDOOX8 Jest takie sortowanie. Wyczyść lub zmień przeglądarkę. 

oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Nie wiedziec czemu, bez logowani wszystko mam

oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Nie no opcja znika w momencie jak sie zaloguje na konto, cos jest nie tak

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EduarDOOX8 Której kategorii dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Widze z problem z kategorii laptopy oraz czesci do laptopow - plyty glowne, natomiast w pozostalych nie wiem. Wyczyscilem teraz dane przegladarkowe, po zalogowaniu znow znikaja opcje

oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Czy problem jest gdzies zgłoszony bo na innej przegladarce po zalogowaniu mam to samo ?

oznacz moderatorów
Soulja_Boy
#7 Wielbiciel#

U mnie ten sam problem, po zalogowaniu znika część opcji sortowania oraz funkcja łączenia ofert, natomiast po wylogowaniu funkcja "połącz te same oferty" jest dostępna oraz widoczne są wszystkie opcje sortowania.Untitled 4.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zombislaw @Soulja_Boy @EduarDOOX8 @Balzatallegro @aerialus konsultuję to, dziękuję za zrzuty i wszystkie informacje, wrócę tutaj, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Prosze panstwa, pojawila sie lista zmian na moim mailu, jest ankieta ! Polecam

oznacz moderatorów
Client:28990395
#7 Wielbiciel#

Czy jest opcja powrotu do widoku wyszukanych produktów bez łączenia ich grupami?  niezalogowana aplikacja pokazuje po staremu a zalogowana grupuje oferty przez co jest to nieczytelne

 

oznacz moderatorów
Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

@zombislaw @Soulja_Boy @EduarDOOX8 @aerialus @la_nika
Dostałem odpowiedź od allegro, niestety według nich to jest usprawnienie, które ma ułatwić wyszukiwanie przedmiotów i niedługo zostanie wprowadzone na stałe...
Chyba tam ktoś bardzo mocno na głowę upadł...
SharedScreenshot.jpg

oznacz moderatorów