anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzisiaj w nowym widoku wyszukiwania usunięto filtr ,,najnowsze". Czy to jest permanentna decyzja?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zombislaw
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
68 ODPOWIEDZI 68
Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

ZalogowanyZalogowanyZalogowany

 

Gdy się wyloguję

WylogowanyWylogowany

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Balzatallegro Dziękuję, poprosiłam już o sprawdzenie tej sytuacji nasz zespół techiczny. Jak tylko dostanę info w Twojej sprawie, wrócę tutaj z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

@Gehatica Dostałem odpowiedź od allegro że to jest test nowego rozwiązania a nie błąd...

Szkoda tylko że za każdym razem te ich nowe rozwiązania działają jak błędy.

Balzatallegro_0-1650552510984.png

 

oznacz moderatorów
Gehatica
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam ten sam problem, co kolega. Co ciekawe w aplikacji mobilnej wszystko jest ok. allegro brak.png

oznacz moderatorów
Client:27835907
#1 Nowicjusz#

Witam, ciekaw jestem dlaczego serwis allegro postanowił usunąć z belki sortowania sortowanie według czasu do końca licytacji, ma to jakiś głębszy sens czy w dalszym ciągu allegro po prostu zmienia się na coraz gorsze?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
dalea
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

zauważyłam, że opcja 🔎 "szukaj też w opisach", która dotąd była zawsze widoczna po kliknięciu w polu wyszukiwania (w widoku desktopowym), teraz jest niedostępna po zalogowaniu się użytkownika.

Natomiast, być może zamiast niej, oprócz podpowiedzi dotyczących wyszukiwania pojawiają się nazwy konkretnych produktów wraz z ich zdjęciami oraz "popularne" frazy wyszukiwane przez innych użytkowników.  

 

Czy ktoś też tak ma?

Często korzystałam z tej opcji i uważam, że jest jedną z najbardziej przydatnych.

Aktualnie trzeba się wylogować, aby móc z niej skorzystać...

Czy jest szansa na przywrócenie tej opcji?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszystko co było pomocne i wygodne jest usuwane a nowe twory przynoszą więcej szkody niż pożytku. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dalea taki widok wynika z testu, jaki obecnie przeprowadzamy. Przykro mi, ale nie możliwości wypisania się z niego. Rozumiem, że ta opcja jest dla Ciebie ważna i przekazałam Twoją opinię do odpowiedniego zespołu. Mam nadzieje, że ta funkcja wkrótce będzie dostępna na Twoim koncie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów