anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak płatności przez mtransfer w mbanku

Gronck
#7 Wielbiciel#

Od 2 dni nie widzę usługi mtransfer. Jest tylko mBank API co powoduje że przy płatności z karty kredytowej pobiera prowizję. Czy brak usługi jest chwilowy?

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

Endrijj
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, kilka dni temu działało i teraz znowu nie działa. Pytanie od czego to zależy bo na pewno od kwoty transakcji.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BAJKA-BB @Endrijj @Jatpo Jeżeli używacie karty, to użyjcie jej na allegro (wybierając metodę płatności kartą i wprowadzając jej dane). To bezpieczna metoda płatności i bezkosztowa. 

Obecnie trwają testy płatności i mTransfer może być niedostępny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka

Dziękuję za wyjaśnienie i proszę o informację w wątku kiedy testy już się zakończą.

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy wiadomo kiedy testy zostaną zakończone? Przez brak mTransferu zrobiłam sobie przerwę od zakupów, w ostatnich dniach spróbowałam czy można już normalnie kupować - mTransfer działał. Niestety dzisiaj znowu zniknął. Czy nie można podać jasnego komunikatu co się dzieje z tą formą płatności? Narzucanie płatności kartą NIE JEST odpowiedzią na zgłoszony problem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BAJKA-BB dopytuję o to odpowiedni zespół, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Richis22
#3 Debiutant#

Hej, jak sytuacja - kiedy mTransfer zostanie  przywrócony?

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Richis22 @BAJKA-BB @Gronck Wygląda na to, że dla Allegro "testy" to ostatnio wygodna wymówka, gdy coś nie działa i nie wiedzą dlaczego. Normalnie takie testy powinny trwać 2-3 dni, a nie miesiącami.

Tak czy inaczej, ja tez mam konto w mBanku, ale za zakupy on-line od dawna płacę Blikiem - i Wam też polecam.

oznacz moderatorów

Jatpo
#8 Zapaleniec#

Mijają 2 miesiące i dalej są testy??!! A czy ja mam być zmuszony do używania karty?

oznacz moderatorów

tbdswp
#2 Obserwator#

To jest losowe - czasem mTransfer, raz mBankAPI, nigdy nie wiadomo, co wyskoczy. Kiedyś API wskakiwało sporadycznie, obecnie dominuje. Jeśli mi się nie śpieszy, to anuluję zakup gdy wyskakuje API i kupuję poza Allegro. Popsuli coś, co znakomicie działało przez lata - niech tracą.

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie - popsuli, niech tracą.

oznacz moderatorów

Jatpo
#8 Zapaleniec#

To jest CHORE. Od 2 miesięcy co chwila problem z mtransferem. Niech nie pier... o jakichś testach. Na Alim ekspresie np. wszystko działa cały czas. Ile można!!!! 😡😡 Właśnie anulowałem TRZECI raz zakupy. Co to ma być za g..no??? Wszędzie indziej działa, gdzie ma działać...

oznacz moderatorów

BAJKA-BB
#9 Pomysłodawca#

Może jakoś przerzucić ten temat na forum dla sprzedawców? Nie bardzo wiem jak. Powinni być zainteresowani, gdyż anulowanie zakupów (też tak robię) jest niewątpliwie irytujące. Może oni jakoś wpłyną na allegro, które na kupujących totalnie się wypięło.

oznacz moderatorów

Jatpo
#8 Zapaleniec#

Chciałem dodatkowo zrobić nowy wątek, zeby nagłośnić ten temat. Też jest problem. Odrzuca mi jakikolwiek wpis. To jest beznadziejne.....

oznacz moderatorów

Jatpo
#8 Zapaleniec#

Postanowiłem, ponieważ nie ze wszystkim mi się spieszy, dokonywać zakupu co jakiś czas i anulować za każdym razem bez mtransferu. Może to zwróci uwagę tych olewaczy klientów z Allegro

oznacz moderatorów

TornisterSzkolny
#8 Zapaleniec#

Znowu dzisiaj od rana w Allegro nie mogę zapłacić przez mTransfer??? Włącza się tylko "mBank API", a to jest różnica. Sytuacja od początku tego roku ma charakter niemal notoryczny, czy znowu Panie Moderatorki, będą pisać, że "trwają testy"  i nie wiadomo kiedy się zakończą???

J.G.

oznacz moderatorów