anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Flaga Ukrainy na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
drezyna1
#8 Zapaleniec#

Dlaczego polityka allegro jest antypolska i nie szanuje rdzennych obywateli tego kraju umieszczając obce barwy w logo witryny?

Tyle lat dojenia Polaków przez korporację z barwami polski a tu nawet na święto flagi robicie z Polski Ukrainę. Rozumiem tydzień, dwa ale widocznie Polacy są mniej ważni. Zemści się to na was niedługo.

oznacz moderatorów
76 ODPOWIEDZI 76
Ziolko39
#21 Demiurg#

@drezyna1 Bo teraz oni są ważniejsi w Polsce niż Polacy. Mają same przywileje.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@drezyna1, Twoje pytanie zawiera jednocześnie tezę, z którą nie mogę się zgodzić. Sytuacja na Ukrainie jest absolutnie nietypowa. Nasze społeczeństwo wykazało się niezwykłym zaangażowaniem, jeśli chodzi o pomoc uchodźcom. I my, jako serwis Allegro, również się w nią zaangażowaliśmy.

Oczywiście planujemy wrócić do oryginalnych barw logotypu w momencie zakończenia konfliktu zbrojnego. Mamy nadzieję, że wydarzy się to wkrótce. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mr_oma Wybacz, ale to zaangazowanie się dochodzi do absurdu. Darmowe przejazdy, darmowa opieka lekarska, co jakiś czas hymn Ukrainy w telewizji, część reklam z napisami w języku ukraińskim. Ja rozumiem, że trwa tam wojna, ale jakoś nikt nie robił takich rzeczy podczas wojny domowej w Sudanie ani podczas wojny o Falklandy. A może by tak wspomnieć w kontekscie IIWŚ i po w latach 45 46. Jakoś nagle wszyscy zamilkli. Już się zrobiło cacy.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  Wybacz, ale to co piszesz to już też absurd.  Te przywileje są koniecznością  a nie jakąś łaską  w  zaistniałej sytuacji. 

Jaki cudem wymagać biletów na przejazd od ludzi z innego kraju, nie pracujących, uciekinierów często bez pieniedzy, bez niczego.  Podobnie z opieką medyczną,  skoro ich przyjęliśmy mamy obowiązek zapewnić im opiekę.

A Falklandy?  czy znalazłby się dureń który chciałby azylu w Polsce Ludowej po wojnie z brytyjczykami?  Prędzej jakiś uciekinier z Sudanu czy Etiopii, ale oni mają inny cel: oni chcą się dostac do nieba gdzie nie trzeba pracować bo należą się dodatki socjalne

Można wypominać rózne fragmenty historii ukraińcom, współpracę z  Niemcami itp.  Ale to normalne,  nasi też szukali pomocy w podobnym dyktatorze Napoleonie. 

 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@br. Nie będę się więcej wypowiadał, bo gdybym napisał to co wiem i uważam to pewnie bym skończył z zablokowanym kontem. Ale to nie tylko moje poglądy > rozmawiam z ludźmi i słyszę podobne wypowiedzi. A wystarczy posłuchać opwiadania kogoś, kto w latach 40-46 miał 15-18 lat i pamięta co i kto wtedy robił. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Nikt z nas nie zapomina i tak musi być, ale rany się zabliźniają i pomóc trzeba.😟

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Ale bez przesady. 

oznacz moderatorów
drezyna1
#8 Zapaleniec#

Ta wojna między innymi przez takie korporacje jak wasza będzie się toczyć kilkanaście lat bo każdy tam sadzi się z łapami swoim interesami a ludzi zwykłych to wy macie wszyscy gdzieś.

oznacz moderatorów
1robecki
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry. Proszę mi napisać, jak w ikonie allegro, która uruchamia aplikację na moim smartfonie wyłączyć to niebieskożółte serduszko? Jak zmienić kolor napisów allegro by były na czarno, a nie na nienieskożółto? Mieszkam w Polsce i nie mam zamiaru już dłużej oglądać tych ukraińskich barw.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@1robecki Zmiana koloru logo to sytuacja absolutnie nietypowa - tak jak sytuacja, której doświadczamy w Ukrainie i w Polsce. Polskie społeczeństwo wykazało się niezwykłym zaangażowaniem w pomoc uchodźcom. Allegro bardzo angażuje się w tę pomoc. 

Oczywiście planujemy wrócić do oryginalnych barw logotypu w momencie zakończenia konfliktu zbrojnego na co wszyscy bardzo liczymy, że wydarzy się wkrótce.

Zapewniam, że zmiana barw w logotypie nie ma wpływu na funkcjonowanie serwisu i usług Allegro. Na ten moment technicznie nie mamy możliwości przywrócenia poprzedniej wersji dla wybranych użytkowników. Jednocześnie bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A jak wojna potrwa jeszcze 10 lat to co zmienimy też flagę narodową na ukraińską? Nie mam nic przeciwko pomocy, gest był sympatyczny ale przez jakiś czas. Najdalej na 1go maja powinna wrócić nasza flaga. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy wy tez posługujecie się metodą " kopiuj, wklej" przy odpowiedziach ? To już nie pierwszy taki post o barwach i za kazdym razem ten sam tekst odpowiedzi.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x @1robecki @Ziolko39 Naprawdę wam to przeszkadza? może mogłoby być wybór ale to jest niespotykana od 100 lat w Europie sytuacja i należy Im współczuć i "modlić się" żebyśmy My nie musieli uciekać. niektórzy ma oferty produktów z Rosji i Allegro ich nie usuwa więc nie dyskryminuje tych co popierają rosję putinowską. Mogę was zapewnić że znam doskonale historię i uważam że należy pamiętać i pomagać, moje zdanie.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Już pisałem, że po prostu tego jest za dużo > flaga na Allegro i co jakiś czas w TV > reklamy z napisami > jest też cała masa innych rzeczy. To nie jest tylko moje zdanie > wielu zwykłym ludziom zaczyna to coraz bardziej przeszkadzać. A ci starsi co naprawdę pamiętają to wcale nie chcą pomagać.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Zawsze są rożne zdania, masz możliwość to napisz do Allegro uwagi, ja napisałem co napisałem i napisałem ze to moje zdanie a ty piszesz że nie tylko twoje zdanie, nie podpieraj się innymi bo w życiu nie ma kumpli są interesy.😚

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Jak widać to nie pierwszy taki wpis na AG > więc nie jestem jedyny. Poza tym mieszkam w dużym mieście, poruszam się po nim, rozmawiam z ludźmi i coraz więcej jest niezadowolonych ( przykro mi, ale nie udowodnię Ci tego > nie zapisywałem danych rozmówców, żeby ich powoływać na świadków) A czy ktoś ma interes w narzekaniu czy popieraniu to prywatna sprawa.

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Ziolko39 alternatywnie moglibyśmy takie tematy zamykać albo łączyć z poprzednimi - bo pojawiają się regularnie, a my już wielokrotnie wyjaśnialiśmy, skąd ukraińskie barwy w naszym logo i kiedy planujemy powrót do zwykłych barw. Nie ma większego sensu szukać nowych słów dla dokładnie tego samego komunikatu. I nie traktujemy tej sprawy jako tematu do dyskusji.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A dlaczego dopiero po zakończeniu konfliktu. Czy Allegro jest potralem polskim czy ukraińskim ? oni mają swoją własna kopię / replikę portalu z domeną .ua. Czy na tamtym portalu jest flaga Polski ?

Zaangażowanie i pomoc > wszystko ok, ale powinno mieć swoje granice. Zastępowanie Polskich symboli i Polskiej flagi nie powinno do nich należeć. A może zastąpić też Orła ?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  Allegro jest spółką akcyjną z siedzibą w Księstwie Luksemburg i z większościowym udziałem i zarządem zachodnich funduszy inwestycyjnych.  Bardzo ładnie z ich strony, że udostępniają nam dostęp do serwisu w języku polskim,  no cóż sami na tym przy okazji zarabiają.

Domaganie się  żeby wspólnie z nami świętowali Dzień Flagi jest  chyba nieco zbyt  wygórowane.

oznacz moderatorów