anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie są moje monety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

 

Gdzie jest moje 40 monet.Nie używałem ich do zakupu. Proszę zwrócić mi 40 monet.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Są ważne 1 rok!

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Proszę nie odpisywać tutaj nie dostanę od was odpowiedzi.  Szkoda tylko tutaj na forum pytać o cokolwiek bo moderatorki nie odpusuja

 

Zapytam doradce

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 dzisiaj wymieniłeś 40 monet na kupon, więc posiadasz kupon, który możesz wykorzystać do 5.09.2023 r. 
Zobaczysz go na formularzu płatności i dostawy, po wybraniu płatności z góry, w części "Twoje zniżki".
Nie rozumiem, dlaczego twierdzisz, że nie odpisujemy na forum, czy kiedyś nie otrzymałeś od nas odpowiedzi? Piszesz tutaj dość często, więc powinieneś wiedzieć, że jesteśmy tu i pomagamy. 
Dodam też, że celem społeczności jest wzajemna pomoc, więc jeśli inny członek naszej społeczności odpowie prawidłowo, to nie zawsze odpowiedź moderatorki jest konieczna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika mmmmmmmmmmm ... ja , ja ! dopiero po 3-cim wezwaniu ,chyba po tygodnoiu od pierwszego otrzymałem odpowiedź i nie taką na jaką liczyłem , ale....,,  jak się ne ma co się lubi ...,,

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika  Bardzo przepraszam za mój wpis . 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 w porządku 🙂 Rozumiem, że sprawa monet Cię zdenerwowała i stąd taka reakcja. 

@mdrogeria nie wiem do jakiego wątku się odnosisz, ale być może sprawa wymagała konsultacji. W każdym razie jeśli zdarzy nam się pominąć jakiś wpis, to poproszę o przypomnienie się. Wiecie, że zawsze staramy się pomóc i was wesprzeć! 🌸

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika nie, nie wymagało , pytanie bylo wielce nie wygodne , ale tamm... zawsze sobie radziłem to i teraz inaczej nie będzie .

oznacz moderatorów