anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gwarancja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107531817
#7 Wielbiciel#

kupiłem cos. było napisane,że mogę wykupić gwarancję na rok. wykupiłem. za 29 zł. coś sie zepsuło. skontaktowałem się ze sprzedawcą i nie było problemu ze zwrotem czy wymianą. jednak nie wiedział i nie otrzymał on pieniędzy za gwarancję. gwarancja była bez niczego. a nikt nie wie kto i za co wziął 29 zł za ....no właśnie:))))

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Ty możesz zgłaszać reklamację u sprzedającego z tytułu rękojmi oraz u gwaranta i tu czy 1m-c, rak dwa określa gwarant a jak dokupiłeś to musisz sprawdzić komu za to zapłaciłeś.Często to są firmy ubezpieczeniowe.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107531817 Cześć. 🙂 Czy nie była to usługa w ramach Allegro Care: https://allegro.pl/zobacz/allegro-care? Jeśli tak, to o szczegóły możesz dopytać tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c2452c0f-55dc-4201-ae5e-c2fe31a0ab28  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:107531817
#7 Wielbiciel#

skoro kupuję na allegro i wy mnie pytacie komu ja zapłaciłem,to nie mam pytań......

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale to była dodatkowa usługa więc dlaczego się dziwisz że pytamy?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107531817 Przykro mi, ale nie podałeś nam żadnego numeru ani szczegółów dotyczących tego zamówienia, po których będziemy w stanie zidentyfikować Twój zakup, stąd porada Oli i domniemanie, że chodzi o problem z Allegro Care jest właściwe. Jeśli masz pytania dotyczące tej usługi, skontaktuj się proszę z nami przez wskazany formularz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

To kto jest gwarantem?

oznacz moderatorów
Client:107531817
#7 Wielbiciel#

Odp: Kupiłeś Hp 11 Chromebook 4GB|LIMITOWANY|HDMI|BAT5h|16GB od GATTOR

witam. wykupiłem też ubezpieczenie. gdzie ono jest??

11:16

 
Client107531817_0-1680857710785.png

 

Dziękujemy za kontakt. Ze względu na bardzo dużą ilość zamówień czas oczekiwania na odpowiedź może być długi. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 786 121 989 (pon-pt 9-16). Wszelkie problemy lub zapytania postaramy się załatwić od ręki

 
 

Re: Odp: Kupiłeś Hp 11 Chromebook 4GB|LIMITOWANY|HDMI|BAT5h|16GB od GATTOR

witam


ubezpieczenie laptopa? nie oferujemy takiej opcji

oznacz moderatorów
Client:107531817
#7 Wielbiciel#

Widzę, że kupił Pan towar 8.02.2023, dlatego bez obaw może Pan złożyć reklamację, Sprzedający odpowiedzialny jest za przedmiot przez 2 lata od sprzedaży (jeżeli chce Pan skorzystać zreklamacji z tytułu gwarancji producenta, to okres trwania gwarancji to 1 rok, tak jak Pan wspomniał). W ramach reklamacji/gwarancji może Pan oczekiwać od Sprzedającego:

naprawy towaru
wymiany na nowy
zwrotu środków
o...

ROZWIŃ
 

to dostałem z allegro. chciałbym zwrócić sprzęt,bo jest czarny ekran i nie można go uruchomić

07:31

 

28 marca

oznacz moderatorów
Client:107531817
#7 Wielbiciel#

proszę mi odpowiedzieć jak mogę zwrócić Chromebook 4GB?

 

Odp: Kupiłeś Hp 11 Chromebook 4GB|LIMITOWANY|HDMI|BAT5h|16GB od GATTOR

nadal piszę do sprzedającego w sprawie gwarancji i zwrotu, i zero odpowiedzi

08:06

 
Client107531817_1-1680857791925.png

 

Dziękujemy za kontakt. Ze względu na bardzo dużą ilość zamówień czas oczekiwania na odpowiedź może być długi. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 786 121 989 (pon-pt 9-16). Wszelkie problemy lub zapytania postaramy się załatwić od ręki

oznacz moderatorów
Client:107531817
#7 Wielbiciel#

blokują mi co piszę. czy ktoś mi pomoże?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107531817 Czy zgodnie z komuniketem, który otrzymujesz, próbowałeś się kontaktować ze sprzedającym telefonicznie? Jeśli tą drogą również się nie uda, rozpocznij dyskusję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów