anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile bonów Mybenefit mogę wykorzystać na Allegro?

Client:41908970
#1 Nowicjusz#

co ile lub w jakiej ilości mogę wykorzystać kody z mybenefit w allegro

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41908970 Tak, wystarczy, że kod z MyBenefit wpiszesz w odpowiedniej rubryce podczas dokonywania płatności na Allegro. 

Kod.jpg

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Gizzmo__
#7 Wielbiciel#

Czy kartę podarunkową z mybenefit można wykorzystać przy zakupach na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gizzmo__ Niestety nie, na Allegro Lokalnie nie ma możliwości wykorzystania kodów z MyBenefit. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aras31
#1 Nowicjusz#

Mam kilka kodów podarunkowych i chciałbym je wykorzystać do jednego zakupu, którego wartość jest taka jak łączna wartość bonów. Niestety, mogę wpisać tylko 1 kod.

Czy istnieje możliwość "połączenia" kodów tak, aby zapłacić jednym kodem o łącznej wartości?

Regulamin dopuszcza wykorzystanie tylko 1 kodu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aras31 tak jak jest napisane w regulaminie, podczas jednej płatności możesz skorzystać tylko z jednego kodu. Wykupując kod w serwisie MyBenefit otrzymujesz informacje dotyczące zasad realizacji kodu na konkretnej platformie, przy Allegro widnieje informacja, że "możesz użyć tylko jednego kodu wartościowego w jednej transakcji".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kloper87
#1 Nowicjusz#

beznadziejny ten punkt. Fakt niestety go przeoczyłem i zostałem z bonami na sporą sumę, które w zasadzie ciężko będzie wykorzystać

oznacz moderatorów

Madlen135
#8 Zapaleniec#

też tak mam - nie wiem czy jest szansa aby 5 bonów po 50zł - zamienić na jeden i zrobić zakup który chcę - w sumie to kiepski pomysł aby wykorzystać jeden bon- fakt że również przeoczyłam ten punk ale teraz sprzedający traci klienta - co za różnica czy kupuję za jeden czy 5 bonów - liczy się suma

oznacz moderatorów

Madlen135
#8 Zapaleniec#

 Może ktoś zainteresuje się tym tematem  aby można było łączyć te kupony z mybenefitu- wiele osób na tym traci - allegro też bo nie tylko ja kupuję już w innym sklepie gdzie kody można łączyć

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Madlen135 przekazałam Wasze sugestie, tak jak pisałam te ograniczenia wynikają z regulaminu, więc nie mogę zagwarantować, że zostanie to zmienione, ale sugestia trafiła do odpowiednich osób. Jeśli dowiem się czegoś w tym temacie, dam znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41908970 @Madlen135 @kloper87 @aras31 zgodnie z obietnicą wracam z informacjami na ten temat. Dziękuję za Wasze sugestie, miło mi poinformować, że od dziś (16.11.2022 r.) możecie łączyć karty podarunkowe na Allegro! 🙂 
Zmianę wprowadzamy stopniowo, więc jeśli jeszcze nie widzicie tej możliwości, poprosimy o cierpliwość wkrótce zostanie wprowadzona dla całego serwisu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Madlen135
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź , mam nadzieję że teraz zakupy będą wielką przyjemnością - kończy się rok a bony od pracodawcy trzeba wykupić , pozdrawiam Madlen135

oznacz moderatorów

Madlen135
#8 Zapaleniec#

Witam! Chciałam poinformować że Pani informacja o łączeniu kart podarunkowych sprawdziła się - mogłam wreszcie kupić wymarzony prezent dla męża w postaci narzędzi w dziale sport i turystyka - są już w drodze 😃 , serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy.Mam też nadzieję że ta informacja dotrze do innych kupujących którzy też mieli ten problem. Madlen135

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Madlen135 Cześć 🙂 Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolona! Mamy nadzieję, że i mąż z narzędzi się ucieszy 🎁

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Nuska18C
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

czy na allegro moge tez laczy kody z My Benefit a nie tylko karty podarunkowe? Niby w regulaminie widnieje ze LaczyMY kody ale wole nie zostac z bonami na duza sume bez mozliwosci zakupu tego co mnie interesuje 😉 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nuska18C Możesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

tyska2006
#2 Obserwator#

ale jak się łączy te kupony z my benefit?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tyska2006 Z platformy MyBenefit nie ma kuponów, wszystko to są karty podarunkowe. Możesz  15 kart podczas jednej płatności (maksymalnie 4000 zł). 

Kody wpisujesz w części "Twoje zniżki" w formularzu dostawy i płatności.

ko_alka_0-1673624136152.png

Dodam tylko, że obecnie możliwość łączenia kodów jest dostępna wyłącznie w przeglądarce (w aplikacji jeszcze nie). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MorymaR
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Czy działa już to w apce?

oznacz moderatorów

GRIMKRK
#2 Obserwator#

Dzien dobry - czy limit 4000 to limit transakcji czy limit bonu (lub sumy bonow) ktore moge wykorzystac podczas jednej transakcji?

Pytam poniewaz nie wiem czy jak mam bon na 2000 zł a chcialbym kupic rower za 6000 to bedzie to mozliwe.

Pozdrawiam

Maciek

oznacz moderatorów