anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ja też witam po małym banie...

Knowhere
#21 Demiurg#

...a jednocześnie żegnam (ale o tym w dalszej części)🙂

Jako że wątek - w którym publicznie zostałem wywołany do tablicy przez samego moderatora - został zamknięty, to przekażę tutaj kilka myśli i spostrzeżeń nt. tego, jak wygląda tu moderacja i podejście do użytkowników.

@msniezek
Wymieniliśmy kilka mejli nt. mojego bana. Dowiedziałem się z nich - tak oględnie to ujmując, bo nie chce mi się rozpisywać - m.in. że to ja jestem oprawcą, a sam wiesz kto, jest ofiarą. Problem w tym, że ta rzekoma ofiara bardzo zręcznie manipuluje faktami oraz ludźmi (w tym też jak widać moderacją), sama mając sporo za uszami. Co takiego? Ano prowokowanie, podjudzanie, rzucanie inwektywami, by później - gdy już ktoś straci cierpliwość - biec wysmarkać się pod spódnicę moderacji. No ale tak to już jest z demiurgami, które wg definicji "w religiach starożytnych były istotami boski stwarzającymi świat materialny" i "mogły być rozumiane jako bezosobowa siła sprawcza". Widocznie wpływ tutejszego demiurga rozciąga się również na moderację. Dlaczego tak uważam? Otóż już wyjaśniam.
We wczorajszym (z 24 sierpnia) mejlu do Ciebie (na którego już nie raczyłeś odpowiedzieć, zapewne dlatego, że jak to napisałeś w poprzednim "nie chciałbyś przedłużać tej dyskusji, bo tak samo jak Wasze rozmowy na forum, ona niczemu nie służy", co można by skwitować jako "temat ten uważam za zakończony, w związku z tym na dalsze pytania w tej samej sprawie, już nie będziemy udzielać odpowiedzi" - jakąś taką korpo-regułkę na to macie, o ile dobrze pamiętam, prawda?), zgodnie z Twoją sugestią o zgłaszaniu naruszeń zasad przez sam wiesz kogo, wysłałem Ci linka do tematu (jak również postów), w których sam wiesz kto, dopuszczał(a) się ww. przeze mnie zachowań. I co? I sprawdzam pod wieczór mejla - odpowiedzi od Ciebie nie ma. Wchodzę na AG - sami wiecie kto, bana też nie ma. Zaglądam do tematu, do którego dałem linki - amba fatima, były posty i nima. Jak widać POD (program „ochrony” sami wiecie kogo) działa bardzo sprawnie.

Reasumując: jest to mój ostatni post na tym forum (na ten moment podjąłem taką właśnie decyzję), gdyż nie mam zamiaru poświęcać swojego prywatnego czasu na uczestniczenie w cyrku, w którym najwięcej do ugrania ma ten, który najgłośniej ujada.
Nie podoba mi się to, że dostaję bana za coś, za co wasza faworyta nie ponosi absolutnie żadnych konsekwencji, co pokazuje tylko, że nie jesteście bezstronni, a stronniczy i że – jak napisałeś - "nie zgadzam się, że należy banować sprawiedliwie i po równo" (z czego wynika, że są tu równi i równiejsi, ale to akurat nie jest niespodzianką), wobec czego prawdą nie jest, że wszystkich obowiązują takie same zasady (bo sami wiecie kogo, jak widać, obowiązują inne).
Mało tego, sami wiecie kto, może tu rzucać w kierunku sprzedających tekstami typu „oszust” czy „kłamca” bez żadnych konsekwencji ze strony moderacji (oraz bez wyroku sądu wobec tychże sprzedających). Skoro pozwalacie, sami wiecie komu, na taki antymarketing Waszej platformy, który może wywoływać w (potencjalnych) kupujących uzasadnioną obawę tego, że na allegro mogą zostać oszukani, to najwidoczniej obecność tutaj sami wiecie kogo, musi być dla Was naprawdę bardzo cenna. Cenniejsza nawet niż pozytywne skojarzenia z Waszą platformą. Jeśli tak ma to wyglądać, to ja serdecznie podziękuję, niech sami wiecie kto, wyrabia tutaj swój etat od ~7:30 do ~21:30 i pcha dalej ten wózek. Mam tylko nadzieję, że więcej osób pójdzie po rozum do głowy i pokaże Wam, że nie tak się traktuje swoich użytkowników.

Pożegnam się jednym z moich ulubionych cytatów, które pasują do takich jak ta sytuacji - "Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie."😏

Dziękuję, dobranoc.

PS Usunięcie wątku tylko potwierdzi to, co wyżej napisałem. I nie da zbyt wiele, bo został zarchiwizowany w miejscu Sieci, które do tego celu służy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
129 ODPOWIEDZI 129

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A wydawało mi się, że masz twardą doopę 🙂 Przejmujesz się jakimś bylegównem??? Podążaj za Sztaudyngerem: "Nie zgnębi mnie byle przytyk, w doopie miejsce mam dla krytyk" 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1,  pewnie masz rację, nie warto zajmować się bylegównem, ale cała podłość polega na tym, że ktoś prowokuje, a potem donosi, skarży. Nie dziwię się, że @Knowhere, ma dość. On oberwał więcej niż ja. Mam nadzieję, że mu przejdzie i wróci. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Trudno mi oceniać i nie będę tego robić, bo ponad tydzień mnie tu nie było i widocznie coś mnie ominęło. Odnoszę jednak wrażenie, że zbyt mocno przeżywacie forumowe kłótnie. Twoje życie jest poza forum i tym się przejmuj, a nie tym, co ktoś Ci tu napisze 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 No nie byłaś a ksyz-of szantażuje u się skarży moderatorom i oni uznają jej skargi. To się tu nie podoba

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Łolaboga!!!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, życie jest wszędzie, to forum, to też cząsteczka życia. Dla większości, maleńka, ale jest ktoś, dla kogo forum to wielki kawał życia i postanowił nikomu nie oddać ani kawałeczka.🙂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@konto zamknięte

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaliope_Brzeg 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No, patrz jaki padalec. Zawłaszczył całe forum 🙂 🙂 🙂 A gdyby się okazało, że człowiek z dużą wiedzą miał wypadek,  stracił zdrowie i teraz sparaliżowany siedzi w domu na wózku i jedyne co mu pozostało, to dzielić się wiedzą z potrzebującymi, bo ma dużo czasu i nic innego do roboty? Jak byś oceniła? Życie potrafi zaskakiwać.

Powiedziałam, że nie oceniam kłótni, bo nie znam przebiegu, ale nie oceniam także człowieka, bo nie znam jego życia i w jego butach nie chodziłam 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, rozumiem, że w/g ciebie potencjalne siedzenie na wózku i pomaganie ludziom usprawiedliwia wszelką podłość. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Absolutnie nie!!!!! Nie spotkałam się jednak wcześniej  z podłością xyzeta, ale jak pisałam, mogło mnie coś ominąć. Musiałabym szukać, a nie chce mi się. Jakoś jednak trudno mi uwierzyć w tę podłość. Może Wy to tak odbieracie? Dawaj linki.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, może ciebie lubi, a mnie nie, może jesteś milsza i grzeczniejsza niż ja, może nigdy nie zwróciłaś mu uwagi, że nie ma racji. 

Jak chcesz poczytać, to przeczesuj forum, ja mam dość tematu, zresztą większość wątków jest usunięta. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Może ja mam twardszą doopę? 🙂 🙂 🙂 Może jestem bardziej wyrozumiała? Nie wiem 🙂 Nawet jak xyz Cię nie lubi, to ja Cię lubię i dobrze Ci życzę:)

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, ja nawet xyzetowi źle nie życzę, i wiele razy z nim rozmawiałam i doceniam jego wiedzę i pomoc, ale niech nie robi tego kosztem całej rzeszy niczemu niewinnych sprzedających. Ja mu pola nie odbiorę, bo o regulaminach Allegro mam blade pojęcie i na te tematy nawet się nie mądrzę. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte @WREDZIA-W1   AMEN..

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@konto zamknięte to jeden z przykładów tego, jak bardzo różni możemy być i nadal umieć ze sobą rozmawiać. Uwierz własnym oczom 🙂 Przede wszystkim wskazywanie pod własnym nickiem i bezpośrednio osobie zainteresowanej, co w jej ofertach jest niezgodnego z prawem - to nie jest żadne donosicielstwo, nie spełnia definicji. A jeżeli mówisz o linku "zgłoś naruszenie zasad" (tutaj i na Allegro) to ten link jest tam od zawsze i w tym sensie Allegro od początku swojego istnienia "sankcjonuje donosicielstwo" (według jednych) lub "dba o równość szans poszczególnych podmiotów" (według innych).

I super, że występujesz tu ze swojego głównego konta. Takie osoby są bardziej wiarygodne jako odpowiadający na Gadane.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Jaja se Waść robisz??? Nie jesteś aby odrobinkę przewrażliwiony? Nie chcę czytać głupot, że się żegnasz z forum. Zrób sobie parę dni urlopu i wracaj!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 Już wrócił. Oni zawsze wracają... https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/powielane-oferty-jednego-produktu-w-tej-sa...

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Bardzo się z tego faktu cieszę.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, może jednak nikt z nas nie jest przewrażliwiony. My chyba jesteśmy normalni i nie rozumiemy, dlaczego jakieś wirtualne punkty mogą budzić agresję. 🙂

oznacz moderatorów