anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
23 027 ODPOWIEDZI 23 027
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Grze18 proszę bardzo, przywróciłam wskazany przez Ciebie zakup. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
szarikos86
#7 Wielbiciel#
Czy mogę prosić o przywrócenie moich ukrytych zakupów? Zakup z lipca 2021 roku na telefon. 
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@szarikos86 przywróciłam Twój zakup z 26.07.2021. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
sele6
#1 Nowicjusz#

Dzien dobry,

poprosze o przywrocenie wszystkich ukrytych zakupow z tego i z ostatniego miesiaca.

 

z gory dziekuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sele6 proszę bardzo, przywróciłam zakupy ze wskazanego okresu. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
BOB_83
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym prosić o przywrócenie zakupu tylnych lamp do BMW f10 gdyż muszę złożyć reklamację bo nie działają światła stop. Dziękuję 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BOB_83 wybacz, ale nie wiedziałam, który zakup dokładnie masz na myśli, więc przywróciłam kilka z nich kierując się frazą "lampa". Mam nadzieję, że to w porządku. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:96671343
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry czy mógłby ktoś przywrócić ten produkt PLASTIK GŁÓWNY ATV 125 110 quad CZARNY FUXIN
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:96671343 Tak, bardzo proszę, gotowe. 🙂 

oznacz moderatorów
marcom24pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Niedawno chciałem zakupić pewną część do samochodu. W październiku oraz w grudniu. Jednak oba zamówienia nie zostały wysłane. Podjąłem decyzję o anulowaniu obydwu zakupów, jednak nie miałem opcji anulowania zakupu. Ostatecznie postanowiłem je ukryć. Teraz chciałbym je ponownie przywrócić na listę zakupów i anulować.

Jak mogę to zrobić?
Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marcom24pl O jakie oferty lub części dokładnie chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
marcom24pl
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi dokładnie o wszystkie oferty, które zostały anulowane a zostały ukryte w panelu MOJE ZAKUPY

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marcom24pl Przywróciłam trzy takie zamówienia, więc sprawdź proszę czy to nie chodziło. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Dziko1405
#7 Wielbiciel#

Witam czy mogę prosić o przywrócenie ukrytych zakupów?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Dziko1405 Przywróciłam zakupy do Twojej zakładki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
bodzio19057
#7 Wielbiciel#

Proszę o przywrócenie zakupu - ,,Saszetka Nerka Kaletnik Arkan Czarna (8925400499)" ukryłem zakup przez pomyłkę

oznacz moderatorów
ZiFriK
#7 Wielbiciel#

Samemu nie można przywrócić @allegro?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bodzio19057 Jest przywrócony 🙂

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Kaluz_2005
#7 Wielbiciel#

Chcę się skontaktować z władną osobą z serwisu Allegro by na powrót widniał w mojej sekcji "Moje zakupy" ostatnio kupiony laptop HP Pavilion 15-eg0052nw od sprzedającego Green Tech Michał Kryszak. Laptop z 21 miesięczną gwarancją producenta. Jednak chce dokonać oficjalnego zwrotu. Sytuacja może śmieszna, ale chciałem ukryć ten zakup przed członkiem rodziny dla którego miał być przeznaczony a ma dostęp również do mojego konta Allegro 😉 Miał być prezent niespodzianka. Miał być podobno używany tylko 12 godzin ( nie wiem być może laptop demonstracyjny w sklepie). Jednak wychodzi chyba powód jego sprzedaży by ktoś inny martwił się naprawami gwarancyjnymi. Jest tzw. "czarny ekran śmierci" systemu Windows jedynie z kursorem myszki. Wystąpił na 100 % bez mojej winy po 3 godzinach używania. Nie grzebałem w żadnych plikach systemowych, nic z nich nie usuwałem, zwyczajnie instalowałem antywirusa, Malwarebytes, VPN, konfigurowałem ręcznie konto Microsoft, które domyślnie pozwala sobie na powiedzmy sporą inwigilację użytkownika i trzeba odznaczać sporo zgód. Ale co to ma do rzeczy z krytycznym błędem systemu Windows? Podejmowałem wiele prób restartu. Bezskutecznie. Bateria fabrycznie wbudowana więc jej demontaż odpada. Nie mam zamiaru od pierwszego dnia zakupu "bujać się' po serwisach gwarancyjnych. Nie tak to miało wyglądać. Chcę odesłać laptopa, odzyskać pieniądze i po sprawie. Ani dużo ani mało, bo 2399 zł. Mam na to jeszcze gwarantowany czas bez żadnej dyskusji. Proszę o pomoc i ewentualny kontakt z pracownikiem Allegro, by przywrócić zakup w sekcji "Moje zakupy". Dziękuję.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kaluz_2005 Gotowe, przywróciłam już ten zakup do Twojej zakładki Kupione, więc jest już ponownie widoczny. Możesz też śmiało zareklamować ten produkt z tytułu rękojmi, a gdybyś miał jakieś wąpliwości. pytaj śmiało. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów