anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
23 266 ODPOWIEDZI 23 266
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dobry wieczór @Client:107248774! Przywrócę je dla Ciebie, napisz proszę, czy chodzi o wszystkie zamówienia, czy konkretne? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:107248774
#7 Wielbiciel#

Zamówienia 09.10.2024,  fotel gamingowy

 

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107248774 Gotowe! Fotel będzie już widoczny dla Ciebie 😊

oznacz moderatorów
mpmcgkalisz
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

czy mogę prosić i przywrócenie mojego ostatniego zakupu na  Allegro. Chodzi o przywrócenie z ukrytych. Chodzi o ten zakup z 3 produktami . Żele i durex

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mpmcgkalisz bardzo proszę, gotowe. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
olenka7899
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym przywrócić przedmiot jaki ostatnio zakupiłam i ukryłam. Miał być to prezent dla męża jednak okazał się nietrafiony. Był to zestaw głośnomówiący do samochodu. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@olenka7899 gotowe! 😊

oznacz moderatorów
Shelea
#2 Obserwator#

Bardzo proszę o przywrócenie zakupu z 4 października od nysaled 🙂

Dziękuję i Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Shelea proszę, przywróciłam zakup. 😊

oznacz moderatorów
Alan_700
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry

Proszę o przywrócenie zakupu w zakładce ZAKUPY - od sprzedawcy dobre_audio  zakup słuchawek, bo muszę coś sprawdzić, jest to dla mnie bardzo ważne, chcę sprawdzić czy zakup dokonałem opłacając przesyłkę-przysłanie mi towaru do PACZKOMAT IN POST opłata 10,95 zł, czy wybrałem Darmową opłatę za słuchawki cena 159zł i 32 grosze . 

Sprzedawca dobre_audio uważa że nie musi mi zwrócić pełnej sumy za ZWROT TOWARU czyli jest to suma 170zł i 27 groszy (NIEUŻYWANEGO , w ORYGINALNYM PUDEŁKU), ponieważ twierdzi że wybrałem DARMOWĄ DO NIEGO DOSTAWĘ, i nie musi mi oddawać 170, 27 gr, a tylko że może mi zwrócić sumę 159zł i 32 grosze .

Chcę sprawdzić jakiej opcji użyłem przy zakupie, czyli czy zamówiłem DARMOWĄ DOSTAWĘ, czy zapłaciłem za dostarczenie za PACZKOMAT-INPOST (opcji SMART nie mam, nie uruchomiłem tej usługi) , wydaje się mi że zapłaciłem za dostawe 10zł i 95 gr za PACZKOMAT, natomiast Sprzedawca twierdzi cytat

 

Sprzedawca napisał ---- gdy składał Pan zamówienie, dostępne były do wyboru darmowe metody dostawy, tak więc zgodnie z Art. 33. ustawy o prawach konsumenta niestety nie przysługuje Panu zwrot za wybraną przez Pana płatną formę wysyłki. 

W związku z tym na Pana konto zostanie zwrócona kwota za same słuchawki, czyli 159,32 zł.  ----

TYLKO ŻE JA OPŁACIŁEM SUMĘ 10 zł i 95 groszy, mam od nich FAKTURE ---teraz sprawdziłem i pisze że zapłaciłem za dostarczenie do mnie paczki .

Proszę o przywrócenie zakupu

 pozdrawiam 

Alan_700

 

 

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 gotowe, przywróciłam zakup. 😊

oznacz moderatorów
Kristof_1980
#1 Nowicjusz#

Jak mogę przywrócić ukryte zakupy? Proszę o szybką pomoc. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kristof_1980 Przywrłóciłam do Twojej zakładki zakupy z ostatniego miesiąca.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
marcind87
#7 Wielbiciel#

Witam, przyłączam się do tematu, czy istnieje przywrócenie ukrytych zakupów na moim koncie. Jeśli tak to będę wdzięczny 🙂

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@marcind87 daj proszę znać jaki zakup przywrócić lub z jakiego okresu czasu. 😊

oznacz moderatorów
marcind87
#7 Wielbiciel#

Prosiłbym przywrócić zakupy od czerwca 2023 do czerwca 2024 . Istnieje taka możliwość??

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@marcind87 proszę, gotowe. 😊

oznacz moderatorów
marcind87
#7 Wielbiciel#

@Sa_nova Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam 🤗

oznacz moderatorów
raptorka
#7 Wielbiciel#

Hej! Czy mogę poprosić o przywrócenie zakupu cekinowa sukienka Boohoo z końca września? Dziękuję:)

oznacz moderatorów
judyska2
#2 Obserwator#
  • Bardzo proszę o przywrócenie ukrytego zamówienia z dnia 5 października. 
oznacz moderatorów