anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Jak odzyskać podwójną płatność

#7 Wielbiciel#

Siemka kupiłem dwie anteny przy płatności bez logowania za pomoca aplikacji pekao Peopay dwa razy zapłaciłem za ten sam produkt sprzedawca twierdzi ze otrzymal tylko raz płatność ja z konta mam pobrane podwojnie jak moge odzyskać swoją kasę 

Highlighted

Odp.: Jak odzyskać podwójną płatność

#16 Inspirator#

Może zacznij od skontaktowania się z bankiem..?

Highlighted

#12 Orędownik#

Jeżeli korzystałeś z płatności allegro, to sprzedawca napewno dostał jedną płatność.  Jeżeli z konta zostały pobrane dwukrotnie pieniądze, to sprawa do wyjasnienia z bankiem.  Chyba, że zrobiłeś dwa razy te same zakupy,.

Endrju
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

Cześć @sznedi, w takiej sytuacji środki za drugą płatność powinny wrócić na Twoje konto w przeciagu kilku dni roboczych. Jeśli podasz mi numer lub link do tej oferty, sprawdzę jak dokładnie wygląda sprawa Twojej transakcji 😉 

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Mam taką samą sytuację, kupiłem od sprzedającego jeden produkt, transfer mobilny zakończył się błędem więc ponowiłem płatność tym razem BLIKem. Z konta mam pobrane 2x za przedmiot, a dodatkowo mam status przesyłki nie opłacona. Sprzedawca twierdzi że też nie dostał płatności. Link do oferty: https://allegro.pl/oferta/yato-opalarka-elektryczna-2-biegi-2000w-350-550c-7925234961?snapshot=MjAyM... 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@tomoj u Ciebie sytuacja jest nieco inna, ponieważ dokonałeś zakupu jako zarejestrowany użytkownik. Sprawdzamy już Twoją transakcję, więc niebawem wrócę do Ciebie z informacją. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@tomoj tak jak pisałam wcześniej, nieudane płatności zostaną zwrócone na Twój rachunek w przeciągu 2-3 dni roboczych. Jeśli nadal jesteś zainteresowany kupnem tego przedmiotu, możesz ponowić płatność w zakładce "Moje zakupy - Kupione". 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Dzisiaj już płatności zostały zwrócone na moje konto, przedmiot kupiłem ponownie. Dziękuje _HolaOla_

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@_HolaOla_ liczę, że @tomoj wyklika Twoje rady, jako rozwiązanie 🤞

Klaudia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@_HolaOla_skąd się biorą takie „nieudane” płatności, które jednak zasilają AF, a nie dochodzą do sprzedawcy, po czym trzeba czekać 2-3 dni robocze na zwrot środków?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@xyz96 przerwy serwisowe w bankach, brak środków na koncie czy autoryzacji przelewu, powodów może być naprawdę wiele. Natomiast sam czas oczekiwania na zwrot jest związany z procesami działania systemów bankowych oraz operatorów płatności i nie jest zależny od nas. 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@_HolaOla_jeśli jest przerwa serwisowa w banku lub brak środków na koncie, to nie są pobierane środki z tego konta 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@xyz96 odniosłam się do ogólnych powodów nieudanych płatności. Nawet jeśli posiadam wiedzę, dlaczego konkretna płatność @tomoj  nie powiodła się, nie mogę tego tutaj publicznie zdradzić 😉 

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@_HolaOla_ dlatego wątpliwości i pewne podejrzenia pozostaną 🙂 Pojawił się przed chwilą nowy wątek z tym samym problemem i znowu 2-3 dni czekania na zwrot pobranych środków. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Witam,

czy mogę uzyskać pomoc przy moim temacie? 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/monitor-oddechu-babysense-5-s2g

urodził mi się synek i pilnie potrzebuję, wiec zapłaciłem 163 zł ( z dostawą), ale że mój operator bankowy zmienił aplikację, wprowadziło mnie to w błąd i zapłaciłem podwójnie.

Z góry dziękuję, pozdrawiam

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#2 Obserwator#

Dzień dobry, 

Ja natomiast kupowałam dwa różne przedmioty od innych sprzedawców, wyskoczył mi link, żeby zaplacic jedna transakcja za to wszystko, zapłaciłam, po czym oba zamowienia miały status nieopłaconych, pieniądze zostały ściągnięte z konta, i po raz drugi musiałam zapłaciłam za to samo tylko, że osobnymi przelewami. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Identycznie jest u mnie i to nie po raz pierwszy!!! Aktualny przykład -  https://allegro.pl/oferta/swanson-beta-karoten-witamina-a-10-000iu-100kaps-8585166239?snapshot=MjAyM...

Gdzie kontaktować się i z kim? Kontakt z zarządzającymi Allegro nie istnieje... ani nie ma telefonu ani e-mail'a reklamującego!

Gdzie zgłaszać nieaktualne nr telefonu sprzedawcy?

Na potwierdzeniu bankowym opłaty za towar widnieje TYLKO  <płatność kartą> i nr konta Pay'u oraz cena i data transakcji, a nie adres sprzedawcy, jego adres, i nazwa towaru oraz nr oferty. Gdzie szukać rozwiązania w przypadku poważniejszych kłopotów z towarem ?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@Ava60 Przecież w zakładce "O sprzedającym" jest podany jego adres e-mail i numer telefonu.

Endrju
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#16 Inspirator#

@Ava60 Wszystko można znaleźć. Na dole strony znajduje się zakładka "pomoc". Jak już pisał @a_brod  - wszelkie dane sprzedawcy masz podane na aukcjach w zakładce "o mnie". Dodatkowo możesz porozmawiać na żywo z obsługą allegro, wybierając stosowną opcję tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt  o ile dany problem ma możliwość obsługi z poziomu czatu. Ale większość ma. 

Highlighted

#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z podwójna transakcja. Zakupiłam  grę która dotarła do mnie w w zeszłym tygodniu. Płacąc Pay transakcja tak jakby nie przeszła bo przekierowało mnie od razu do logowania poprzez bank i tak też zrobiłam. Po czym zorientowałam się że pobrano mi dwa razy ta sama kwotę za jeden zakup. Pisałam do sprzedawcy, on otrzymał tylko jedna kwotę.... Czekałam kilka dni ale pieniądze nie wróciły na konto. Jak odzyskać pieniądze? 

Odpowiedz
Ładowanie...