anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozłączyć sortowanie tych samych ofert?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:82243351
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
mar31cin
#3 Debiutant#

Jak można, rozłączyć te same oferty bo mnie zaraz ... strzeli?

oznacz moderatorów
rabbi666
#2 Obserwator#

Śmieszna sprawa. Klienci zgłaszają Wam niedogodność, która pozbawia ich chęci dokonywania tutaj zakupów, a wy z uporem maniaka nie znajdujecie rozwiązania. 

Brak możliwości wyłączenia grupowania jest szalenie irytujący i mocno utrudnia korzystanie z filtra licytacje, czy też trybów sortowania po czasie do końca, czy popularności. 

Osobiście uważam zmianę za koszmarek, który można uleczyć jednym przyciskiem. 

W końcu zadowolony klient zostawi tu więcej pieniędzy.

oznacz moderatorów
maniuchna
#8 Zapaleniec#

To bardzo nie ładnie sobie testujecie :((( Nie możecie robić tak, żeby klienci na tym nie ucierpieli? Przy braku możliwości ominięcia sortowania całe wyszukiwanie robi się bardzo uciążliwe i nie daje pożądanych efektów. Naprawcie to jak najszybciej! ...bo odechciewa się zakupów... Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
teletubus
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ,  a może by tak jakaś reakcja? Czy boicie się powiedzieć tutaj, że to już na stałe, bo ktoś sobie policzył, że tak się więcej sprzeda? Czyżby słabe sklepy bez sprzedaży uciekały z serwisu i nie chcą płacić, więc musicie utrudnić klientom wyszukiwanie tylko dobrych ofert?

oznacz moderatorów
JKMarcinkowska
#2 Obserwator#

również nie mogę rozłączyć tych samych ofert, a bardzo bym chciała, bo to stasznie irytujące rozwiązanie! proszę o przywrócenie mi tej funkcji

oznacz moderatorów
yacooza
#7 Wielbiciel#

Proszę podać przybliżoną datę planowanego docelowego rozwiązania zgłoszonego problemu dla specyficznych kont dot. brakującego przycisku rozłączającego oferty, dziękuję.

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Dla mnie - bardzo niewygodne i irytujące mnie rozwiązanie!

Cenowo przełączam się na incognito, żeby pominąć ten widok - dla mnie MEGA IRYTUJACE! Jako klient chcę mieć wybór jaki widok otrzymuję

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Nie radzicie sobie kompletnie 

To co robi połączanie kompletnie przypadkowych ofert wprowadza tylko zamiesznanie. 

Zarówno jako klient jak i sprzedający jestem zmęczona korzystaniem z serwisu allegro 

To ma być przykładowo porównanie tej samej oferty ...

fontanessi_0-1713443444380.png

 

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Chociaż są i zalety...

Jako sprzedający obniżę cenę i nie będę inwestować w wyróżnienia - niech inwestuje ktoś inny - skoro wystarczy podpiąć się pod produkt 

oznacz moderatorów
szydloo123
#1 Nowicjusz#

Cześć!

Ja niestety od jakiegoś czasu również mam NIEprzyjemność trafienia do "grupy testowej" - to rozwiązanie jest żenujące. Lista jest kompletnie nieczytelna i tak jak piszesz nie da się znaleźć najpopularniejszej aukcji która zwykle bywa najtańsza i najmniej problemowa... Zupełnie różne produkty łączą się w jedną grupę, ponieważ ktoś błędnie wystawił aukcję i podpiął ją pod zły kod ean...

@nat_not kiedy planujecie zakończyć te testy? Osobiście uważam, że takimi rozwiązaniami doprowadzacie jedynie do zniechęcenia klienta!!!

oznacz moderatorów
brakestop
#14 Krzewiciel#

Oni - jacyś informatycy w kraciastych koszulach siedzący we czterech przy stole z ceratą - chca to zostawić już na stałe.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów
szymek627
#7 Wielbiciel#

A ja zacząłem już mniej kupować na allegro. Ogólnie mniej wydaje bo na samą myśl o szukaniu produktów to mi się odechciewa, kupuje już tylko to co muszę. 

oznacz moderatorów
tomeek1980
#7 Wielbiciel#

Ja już z 5 zakupów zrobiłem w innych sklepach. Co ciekawe, kumpel mówił że przyzwyczajenia czasem kosztują. Dokładnie, widzę że pewne towary można kupić poza Allegro taniej. Więc w sumie fajnie że testują bo niektórym to się tylko przysłużą. 

oznacz moderatorów
Reciter
#2 Obserwator#

W sumie nie wiem po co pisze, bo już widzę, że Allegro to popsuło. Połączone oferty to jakiś dramat, one często wcale nie zawierają tego samego produktu! Kupuję na Allegro od 20 lat, mam Smart, ale z takim podejściem to zacznę szukać alternatywy. 

oznacz moderatorów
fussa
#7 Wielbiciel#

Proszę w wyłączenie tego badziewia, sortowanie, wyszukiwanie ofert to jakaś pomyłka, jeśli szukam czegoś w licytacjach i chce posortować po czasie do końca to tylko takie produkty mnie interesują

oznacz moderatorów
Client:117069320
#2 Obserwator#

Przyłączam się do protestu! Dlaczego ubogacacie kogoś na siłę, jak ktoś lubi to to badziewie zostawi, jak nie lubi to rozłączy (jak mu po złości nie zablokujecie!)

oznacz moderatorów
szczotkiewicz
#7 Wielbiciel#

Tragedia! Testują na uzytkownikach, którzy tak jak ja robili bardzo dużo zakupów na allegro - praktycznie wszystko.

Obecnie zacząłem kupować na innych portalach i okazuje się, że na allegro świat się nie kończy.

oznacz moderatorów