anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
158 ODPOWIEDZI 158
sajmon1100
#1 Nowicjusz#

Nie mam opcji wyłączenia łączenia ofert .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma, allegro wyłączyło.

oznacz moderatorów
ohayo_pl
#11 Animator#

Wygląda na to że ten nowy standard jest już w aplikacji też, nie można rozłączyć ofert przez nie cały wachlarz produktów jest dostępny na pierwszym widoku.

oznacz moderatorów
daniel0x64
#8 Zapaleniec#

To celowe działanie Allegro, co dzisiaj zostało mi potwierdzone. Testy na konkretnych użytkownikach, nie ma znaczenia jak długo są Allegro czy jak bardzo się oburzają. Poniżej odpowiedź od supportu:

Niestety nie mamy możliwości, aby tę opcję wyłączyć z Pana konta.

Zgodnie z punktem 8.12 Regulaminu Allegro:
 
Spółka może prowadzić testy nowych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro lub testy dotyczące zmian obecnych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro. Testy mogą mieć wpływ na korzystanie z Allegro przez Użytkowników, w tym na sposób wyświetlania Ofert w wynikach wyszukiwania. Testy mogą być prowadzone wyłącznie przez czas i w zakresie niezbędnym i proporcjonalnym do osiągnięcia celu testu. Spółka prowadzi testy wyłącznie w celu rozwoju Allegro, dostosowywania się do zmian rynkowych, dostosowania się do zmian w przepisach prawa lub ulepszania świadczonych usług.


Ale póki co są dwa obejścia:

1) osobny profil przeglądarki/tryb Incognito i szukanie w taki sposób (gratis zabieramy Allegro możliwość śledzenia naszych wzorców zakupowych)

2) wymaga aplikacji mobilnej i jest połowiczny - należy się wylogować, wrócić do wyszukiwania jak użytkownik niezalogowany, kliknąć rozłącz i od razu zalogować z powrotem - przycisk rozłącz/połącz znika, ale oferty są rozłączone na sztywno - w aplikacji i na komputerze; w drugą stronę też działa (czyli wylogowanie - połączenie jako wylogowany - zalogowanie z powrotem)

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Cudownie, dzisiaj trafiło na mnie i jedyne co można faktycznie zrobić to korzystać z Allegro będąc wylogowanym i jak widać każdy użytkownik na którego trafiają robi to samo a mimo miesięcy testów dalej nie załapali że to zwyczajnie jest do wiadomo czego. Nie wiadomo może ile trwa taka blokada wyszukiwarki na kontach? Bo dla mnie to wyszukiwanie jest nieużywalne i tak jakby go w sumie nie było a szukanie z Google ofert mija się z celem.

oznacz moderatorów
toldi19799
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, jestem kupującym i ta opcja jest mi nie potrzebna tylko przeszkadza. Najczęściej licytuję i korzystam z google chrome i nie chcę korzystać z innej. Na firefox działa normalnie ta opcja mnie nie interesuję, na telefonie też nie można rozłączyć ofert. Według mnie te zmiany są dużym minusem dla allegro, jeżeli jest jakaś opcja żeby na chrome wyłączyć i dać decydować użytkownikowi to proszę o informacje.

oznacz moderatorów
zakupy2016
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie jak rozdzielić połączone oferty? Jakieś pacany coś pokombinowały ze stroną i nie ma przycisku rozłączenia ofert. Ktoś pomoże coś na to?

oznacz moderatorów
zakupy2016
#8 Zapaleniec#

Wiedzę że to nie tylko ja doświadczyłem tej dobroci i muszę wytężać bardziej szare komórki by znaleźć to czego szukam. Pozostanie chyba napisanie jakiejś wyszukiwarki do allegro. Z ai to chyba nie powinno być dużego problemu. Po co robicie takie rzeczy? Pewnie znajdą się tacy którym nie zależy na pieniądzach ale większość będzie się na was wkurzać bo stracą więcej czasu na szukanie.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@zakupy2016 

Wylogować, zapisać nr oferty, kupić 🙂

oznacz moderatorów
Guli71
#8 Zapaleniec#

Ten temat powraca jak bumerang, a Allegro namolnie testuje bezsensowną funkcjonalność jak i cierpliwość użytkowników. Grupowanie ma sens dla Kup teraz, ale nie dla licytacji, czy dla używanych...

Poproszę o wykreślenie mnie z grupy testowej

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Guli71 Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

ile trwa taka blokada wyszukiwarki na koncie "testera" ?  Zwyczajnie bez wylogowania się z Allegro nic nie da się kompletnie znaleźć dlatego pytam kiedy będę mógł korzystać ze swojego konta będąc cały czas zalogowany jak zwykle? Z aplikacji na telefonie w ogóle zrezygnowałem bo tam jest ta sama blokada a ciągłe wylogowywanie i logowanie jest jeszcze bardziej upierdliwe niż na komputerze, nie dostałem także żadnej informacji o terminie zakończenia tego czegoś co nazywacie "testami", może tak beta testy dla chętnych, gratis tydzień smart czy coś a nie utrudnianie korzystania z serwisu.

oznacz moderatorów
hutnik_09
#2 Obserwator#

Mam was głęboko w rzyci. Na ten moment allegro stało się dla mnie nieużywalne, wracam do zwykłych sklepów internetowych nawet kosztem wyższej ceny.

oznacz moderatorów
d1kotok
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry
Jestem użytkownikiem Allegro - po prostu nie mogę wyłączyć grupowania ofert - jak to wyłączyć, dzięki!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wyłączysz, allegro to zrobiło, możesz przeglądać bez logowania wówczas tego nie będzie.

oznacz moderatorów
teamoo
#7 Wielbiciel#

Masakra, tak utrudnić przeglądanie ofert... Kompletnie chory pomysł

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

cóż "testerzy" będą wyszukiwać przedmioty będąc wylogowanym z konta i jedyne co zyskają to wkurzonych klientów serwisu i sprzedawców notujących straty. Nie wiem co oni chcą testować wywalając podstawową funkcję wyszukiwania "dla wybranych" ale chyba naszą cierpliwość w ciągłym logowaniu i wylogowywaniu się z konta 🙂

oznacz moderatorów
Bzylek123
#7 Wielbiciel#

Przecież to jest istna padaczka. Paranoja wręcz. Nie mogę się w ogóle odnaleźć w tym "łączeniu ofert". Mam problem z tym żeby znaleźć to, czego szukam w zasadzie. Oferty frazy, której wyszukuje nie są prezentowane w czytelny sposób. A żeby dokopać się do oferty stricte najtańszej a już w ogóle używanej to tragedia. Wylogowywanie się co chwilę w aplikacji aby móc korzystać z Allegro w normalny sposob to też jakieś nieporozumienie. Niestety na ten moment nie widzę innego rozwiązania jeśli chce korzystać z apki. Mam nadzieję, że opcją "rozłączania ofert" zostanie w miarę szybko uruchomiona ponownie dla "poszkodowanych" użytkowników. Niepotrzebne utrudnianie życia- nic poza tym. Inaczej nie da się tego nazwać.

oznacz moderatorów
Bjelolasica
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiecie, że allegro ma was w dupie, jesteście w fazie testów czy tego chcecie czy nie. To jest hardcorowo wdrażane tzw "en sh it ti fi ca ti on" (cenzura allegro) lu "platform decay"

https://tinyurl.com/2kfs6nun

Po prostu przymusowo bierzecie udział w testach za darmo w celu maksymalizacji zysków Allegro. Polecam tego allegrowicza

oznacz moderatorów