anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozdzielić zgrupowane oferty?

judis
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób mogę rozdzielić połączone oferty? Kliknęłam z ciekawości przycisk "połącz oferty" i okazało się to kataklizmem:

- w polu wyszukiwania zabrakło checkboxa "szukaj w opisach ofert" (w trybie incognito bez logowania oczywiście jest);

- w znalezionych wynikach brak podglądu, które oferty mają Monety;

- nie da się podejrzeć aukcji po najechaniu kursorem myszki.

Przez chwilę był przycisk "rozdziel oferty", ale obecnie go nie ma.

Jeśli się nie da tego zrobić przeze mnie, to uprzejmie proszę o wyłączenie tej opcji na sztywno dla mojego konta przez zespół administracyjny. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

judis
#7 Wielbiciel#

Dodam może jeszcze, że ten pokraczny system "grupowania" ofert nie pokazuje Monet nawet przy zaznaczonej opcji:
image_2022-05-09_183605635.png

oznacz moderatorów

judis
#7 Wielbiciel#

Dodam też, że sortowanie jest skasztanione - nie można na przykład sortować od najnowszych:
image_2022-05-09_183842093.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@judis Przykro mi, ale jeśli nie masz dostępnej opcji "rozłącz te same oferty" obok okna sortowania oznacza to, że zaliczasz się do grona uczestników testu, o którym informowaliśmy m.in. w tym wątku. Niestety ma możliwości, abyś wypisała się z tego testu bądź abyśmy przywrócili na Twoim koncie stary widok. Jeśli test się zakończy, opcja "rozłącz oferty" powróci na Twoje konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

judis
#7 Wielbiciel#

Użycie słowa "jeśli" w sformułowaniu "Jeśli test się zakończy" brzmi niepokojąco, bo zawiera niewypowiedzianą groźbę: a co, jeśli się NIE zakończy? 🙂

Niemniej dziękuję za informację.

Natomiast, skoro już się dorwałam do głosu, chciałabym nadmienić, że:

- póki co funkcjonalność uważam za wadliwą, przynajmniej w aspekcie niepokazywania Monet nawet gdy "pokazuj oferty z Monetami" jest zaznaczone explicite;

- UX byłby znacznie lepszy, gdyby dostępna była większa liczba filtrów (na przykład dodatkowy checkbox "wyszukaj dokładnie" - do szału mnie doprowadza, gdy szukam czegoś nietypowego, a Allegro uznaje to za literówkę i mi podmienia na coś, co uważa, że jest poprawne);

- znaczącą poprawą UX byłoby zapisywanie preferencji użytkownika w większym stopniu, niż obecnie, na przykład zapisywanie ulubionego sortowania po cenie oraz "bez dopasowania";

- a w ogóle marzeniem byłoby zapisywanie preferencji użytkownika na stronie ustawień, a nie poprzez cookies (wiem, to nierealne).

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@judis Możesz być spokojna, test na pewno kiedyś się zakończy, ale na tę chwilę nie mogę podać Ci dokładnej informacji kiedy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów