anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć powiadomienia o nadaniu przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
garet_f
#8 Zapaleniec#

Co do produktów które kupiłem, chciałbym dostawać tylko informacje gdy przesyłka jest do odbioru. Informacje o nadaniu lub przygotowaniu paczki to dla mnie spam.

Proszę o dodanie możliwości konfiguracji tego a najlepiej ustawieniu tego dla mojego konta.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@garet_f Nie możemy tego zrobić za Ciebie, ale wszystkie zgody na powiadomienia, które wysyłamy, możesz włączyć i wyłączyć w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
garet_f
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ 

Nie ma takiej możliwości w tej zakładce ani w ogóle w ustawieniach.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garet_f W podanej wyżej zakładce masz włączone zgody w sekcji Dla kupującego "Gdy kupisz lub wylicytujesz produkt". Wyłącz tę zgodę. 

Jeśli chcesz otrzymywać mniej powiadomień, możesz również wyłączyć profilowanie: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/personalizacja 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
garet_f
#8 Zapaleniec#

BA50EB8E-7EEE-4D3A-A309-C121BB143C70.png

 Dla powiadomień email, aplikacja nie pozwala mi na wyłączenie tej zgody.

 

W tym momencie gdy kupię 1 produkt, dostaje 3 e-maile. Od sprzedającego z podziękowaniami, z inpostu o tym że  paczka została wysłana i kolejnego dnia, że dotarła (wszystkie przez Allegro). Gdy kupuję kilka produktów to już na prawdę dużo niepotrzebnych wiadomości w skrzynce.

Chciałbym dostawać tylko powiadomienie push, że paczka dotarła, żeby wiedzieć że czas ją odebrać. Wszystkie informacje są przecież w aplikacji.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@garet_f Niektóre powiadomienia muszą być przez nas wysyłane, jest to nasz obowiązek jako serwisu. Jeśli mogę coś zasugerować, to utwórz w swojej skrzynce mejlowej foldery, do których będą trafiały takie powiadomienia. Dzięki temu ograniczysz liczbę wiadomości w skrzynce głównej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Aru_89
#1 Nowicjusz#

Przecież to jest chore. Co musimy? Nie chce to nie chce, musicie to dobrze, ale dajcie opcję nas do tego nie zmuszać. Na ten moment otrzymuje SMS z InPost, wiadomość z InPost mail, wiadomość allegro mail, push allegro aplikacja jak coś się dzieje. Przecież to jest jakaś paranoja, każda p i e r d o l a i poczwórne powiadomienia. Skoro mam push z InPost to nie chce mieć już nic z allegro. Jeśli z allegro mam push to nie chce już z allegro maila. Chyba proste rozumowanie, prawda?

 

Tak samo aktualizacje regulaminu co tydzień, musicie to robić bo takie jest prawo? Świetnie, to róbcie. Dajcie nam jednak możliwość wyłączenia tego z naszej strony. Prawdopodobnie 99% osób tego nie czyta. 

oznacz moderatorów