anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wykorzystać trzy kupony Allegro do jednego zakupu

czeni-c1
#10 Popularyzator#

Posiadam trzy kupony Allegro na dowolne zakupy, każdy za 10 zł. Kupony otrzymałem w ostatniej promocji za zakupy płatnością Allegro Pay. Teraz chciałem wykorzystać kupony przy jednym zakupie lecz w żaden sposób nie mogę użyć wszystkich. Mogę użyć tylko jeden. Jak użyć wszystkie ?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Karty się łącza a kupony nie.

  • Kupon promocyjny Allegro może być wykorzystany jedynie w celu dokonania płatności za Transakcję, za wyjątkiem płatności z użyciem płatności ratalnych oraz w przypadku skorzystania z Allegro Pay. W przypadku niewykorzystania Kuponu promocyjnego Allegro w terminie w § 4 ust. 9, Uczestnik nie ma prawa otrzymania jego ekwiwalentu w jakiejkolwiek innej postaci.

  • Kupon promocyjny Allegro nie może być wykorzystywany przy dokonaniu płatności za Transakcje zawierane w ramach Ogłoszeń na Allegro Lokalnie.

  • W przypadku więcej niż jednej promocji oferowanej w związku z daną Transakcją w tym samym czasie, Uczestnik może skorzystać tylko z jednej z nich w ramach jednej Transakcji. Promocje nie łączą się.

  • Kupony promocyjne Allegro nie podlegają sumowaniu w ramach jednej Transakcji.

 

oznacz moderatorów