anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki jest czas zwrotu środków?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:55057906
#2 Obserwator#

Dzien dobry, ile może potrwać zwrot środków za nieodebraną przesyłkę?Nadawca przekazal informację z datą 5.01.2024r, że środki zostały zwrocone za pomocą allegro. Od tego czasu pieniądze nie wplynely ani nie mam zadnej informacji ze strony Allegro. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:55057906 tego nie regulują przepisy, jeśli paczka jest nieodebrana i wróciła do sprzedawcy to jest kwestia dogadania się, bo prawnie paczka należy do Ciebie, chyba że zanim wróciła odstąpiłeś od umowy to sprzedawca ma 14 dni od odstąpienia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:55057906
#2 Obserwator#

Tak jak wspomniałam skoontaktowałam sie z nadawcą który przekazał z data 5.01 ze " środki wlasnie zostaly zwrocone za pomoca allegro", ale do tej pory od allegro noe otrzymalam informacji zr zwrot następuje, powinnam sie  kontaktować ponownie z nadawca?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:55057906 Był mail od allegro pt. "Zwrot XX,XX zł za zakup..." ?
Jeśli był to w zależności od metody płatności zwrot powinien zaksięgować się w ciągu 3 do 7 dni roboczych.

oznacz moderatorów
Client:55057906
#2 Obserwator#

Tak jak wspomniałam skoontaktowałam sie z nadawcą który przekazał z data 5.01 ze " środki wlasnie zostaly zwrocone za pomoca allegro", ale do tej pory od allegro nie otrzymalam informacji ze zwrot następuje, powinnam sie kontaktować ponownie z nadawca?

 

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:55057906 Tak, napisz do sprzedającego i zapytaj. Być może faktycznie zlecił zwrot ale ten - z różnych przyczyn - nie wyszedł z allegro i nawet o tym nie wie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Client:55057906, zlecenie zwrotu, o który napisał sprzedający nie zostało zrealizowane, powinien zlecić go ponownie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów