anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeśli za zakup w aplikacji jest 6 monet, to czy jeśli kupuję 2 sztuki to otrzymam 12 monet?

MAMY ROZWIĄZANIE!
irekmaniak
#8 Zapaleniec#

Witam mam takie pytanie jest oferta na Allegro produktu za 6 monet od sprzedawcy i teraz jakbym chciał otrzymać 12 monet to muszę kupić oddzielnie 2 produkty czy mogę kupić od razu 2 i mi się naliczy 12 monet ??

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
LEW433
#21 Demiurg#

Masz dokładnie tyle ile jest podane w ofercie, dokładnie przeczytaj jak do 1szt 6monet to wówczas bez znaczenia czy kupisz razem czy osobno, ale jak do jednego zakupu to musisz zrobić to osobno, daj link do oferty.

oznacz moderatorów
irekmaniak
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/oferta/wentylator-be-quiet-silent-wings-4-120mm-pwm-high-12490601952

czyli muszę to kupować osobno żeby dostawać monety7 czy mogę od razu zakupić 2 sztuki i dostane 12 monet ???

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że osobno, w ofercie jest za zakup w aplikacji.

oznacz moderatorów
irekmaniak
#8 Zapaleniec#

ok dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@irekmaniak możesz kupić jednorazowo kilka sztuk i dostaniesz wielokrotność monet dostępnych w ofercie zgodnie z zasadami. W tym przypadku przez aplikację mobilną Allegro. Nie musisz dokonywać oddzielnych zakupów 

oznacz moderatorów
irekmaniak
#8 Zapaleniec#

czyli jednak mogę tak nie muszę kupować osobno i naliczy mi monety ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@irekmaniak widzę, że już dokonałeś zakupu w dwóch osobnych zamówieniach, a monety zostały poprawnie naliczone, więc to bardziej na przyszłość. Tak, przy zakupie więcej niż jednej sztuki w aplikacji pojawia się informacja ile monet zostanie przyznanych, przy zakupie 2 sztuk powinno to wyglądać tak:

la_nika_0-1660480960175.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
irekmaniak
#8 Zapaleniec#

Rozumiem nie byłem pewien jak to działa teraz już wiem dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zawsze tak działa na Allegro, pisali tu o różnych dziwactwach więc z pewnością nie straciłeś.

oznacz moderatorów
Client:104701547
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104701547 Czy masz jakieś pytanie do nas?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Powiem tak.

Nie kupuję na Allegro dla monet - te programy i wszystkie związane z tym problemy zostawiam dla  - no właśnie, nie będę pisał dla kogo. Te problemy zostawiam dla tzw. "centusiów". 

Kilka zł w tą lub w drugą stronę - jaka to transakcja i jaki zysk? Wyszukiwanie aukcji na All dla zaoszczędzenia dosłownie kilku zł - to 30-60 min. Jak ktoś bardzo nisko ceni swój wolny czas - to oczywiście jak najbardziej polecam taką formę zakupów. Można na All spędzić nawet 1 godz. żeby wyszukać ofertę, najniższą, żeby zaoszczędzić np. 2-5 zł. Potem okazuje się, że towar dotrzymamy bardzo szybko, wrzucony do worka foliowego. Inne firmy, oferujące termin wysyłki o 1 dzień dłuższy i towar droższy o 1-2 zł (bo pakują go w bezpieczne opakowania) - niestety odpadają w "wyświetlaniach" Allegro - pod względem ceny towaru i czasy wysyłki.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ELMIX-SHOP ja bardzo często podczas prywatnych zakupów korzystam z ofert z monetami. Wyszukanie ich zajmuje chwilę, ponieważ ustawiam filtr "monety Allegro", jeśli chcę wyszukać najtańszą ofertę to również korzystam z fitrów lub sortowania. Dla mnie taki zakup to kwestia minut, dlatego polecam Ci korzystanie z fitrów i sortowania 😉 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zawsze potrzebny w danej chwili towar jest z monetami!🤗

oznacz moderatorów