anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy będą porządki w dziale z telefonami GSM?

piimaa
#13 Ambasador#

Odechciewa się szukania a potem kupowania. Od lat w dziale ze smartfonami, telefonami i tabletami jest istny bajzel. Po 20min surfowania po uczciwych ofertach odechciewa się wszystkiego. Kiedy wreszcie pracownicy allegro, moderatorzy itp.zaczną sprzątać?

Dlaczego tylko u nas w Polsce jest taka dzika mentalność, iż przyjęło się że urządzenie z pobitym ekranem to sprawne urządzenie? Dlaczego nie wymaga się od sprzedajacych regulaminowego oznaczania potluczonych telefonów opcją USZKODZONE? 

Czy, gdy szukacie na zakup samochodu to miło Wam jest gdy widzicie rozbitka z opcją sprawny lub poza działem uszkodzone to nie trafia Was szlag?

Kiedy to wreszcie skończy się, wrzucanie rozbitych telefonów, niekompletnych laptopów np. bez matryc do działów ze sprawnymi urządzeniami? Szukając telefonu, co piąty w normalnym dziale jest uszkodzony. 

Czy ktoś ogarnie ten burdel kiedyś?

 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Siemasz "januszu zakupów":) Co tam słychać u ciebie? Poza tym, że przeszedłeś transformację i od teraz na AG jesteś laską, a nie facetem😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Knowhere Siemka, SZAnowny Prywatny Sprzedawco Podzespołów Komputerowych Drugiej Świeżości. Znalazłem temat w sam raz dla Ciebie: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/sprzedawca-nie-chce-zwr%C3%B3ci%C4%87-pie... Ktoś tam szkaluje innego Szanownego Prywatnego Sprzedawcę Sprawnych Części Komputerowych (sprawnych w co najmniej 99%). Trzeba by jakoś naprostować "janusza-kupującego", bo jeszcze gotów pomyśleć, że ten Szanowny Prywatny Sprzedawca to jakiś o.... i zgłosić sprawę do POK.

PS: Zapłaciłem za Smarta, więc z janusza awansowałem na burżuja zakupów.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

I już zaczyna się hejcik, wszak niewygodny to temat dla jankufff handlarzyn.  

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@piimaa i kto tu mówi o hejcie, przeczytaj co napisałaś, a potem powtórz, że zaczyna się hejcik.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@piimaa Dla których konkretnie "jankufff handlarzyn" jest niewygodny? I w jaki sposób? I gdzie jest ten hejt, o którym wspominasz? Bo ja nawet jakiejś specjalnej krytyki w postach nie zauważyłem.
Zdaję sobie sprawę, że "hejt" to obecnie dość nośne hasło, ale jestem nieco zaskoczony, że "osoba starsza, taka jak np. Ty" posługuje się nim w tak nietrafiony sposób.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 No i niech szkaluje, skoro sobie na to zapracował. Niektórym się należy. Jednakże nie wszystkim (jakbyś chciał żeby to było w twoim idealnym świecie).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:79179573 

A ja patrzę, oczom nie dowierzam,  to taki niedzielny make-up  czy  transformacja na stałe?

Niektórzy  to  działają zgodnie  z  trendem,  nie ma co.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, nie tylko on przeszedł transformację. Nieustraszony pogromca sprzedawców też ewoluował. Takie czasy, gender🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Gender fluid😂

PS Ja myślę że nie ewoluował, tylko w końcu zebrała się na odwagę i ujawniła😛
Ale zastanów się też nad trzecią opcją mogącą łączyć te dwa konta😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, czytasz mi w myślach. Zauważyłam jeszcze, że nieustraszona ostatnio nieco spuściła z tonu. Może jako kobieta będzie subtelniejsza😉

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:79179573  He.. he..  marzyciel....  Akurat,  na miejsce  starych "januszy"  szybko wejdą nowi.

Po prostu porządku  trzeba  pilnować  i  sprzątać,  ja  nie  wierzę  w szczęśliwe rozwiązania,  że   jakoś  samo się zrobi

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piimaa jeśli widzisz ofertę, która budzi Twoje wątpliwości, możesz ją zgłosić. 

Naruszenie zasad możesz zgłosić poprzez ten formularz. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i jeśli trzeba, podejmiemy odpowiednie działania.

Link do formularza znajdziesz także w każdej trwającej ofercie, na dole strony:

naruszenie zasad

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Raportowanie musi mieć sens.

Wprowadzenie opcji do opisów:

"Nierozbity wyświetlacz"

"Nierozbity, działający ekran dotykowy" 

"Brak blokad iCloud / iTunes"

"Nie gubi sygnału sieci"

posprztąta allegro szybciutko. Wystarczy dopisać w regulaminie, że obowiązkiem sprzedawcy jest zaznaczyć te opcje o ile opis lub fotki na to wskazują.  Wtedy raportujemy, aukcję usuwamy. Po czasie pojawia się ona raz jeszcze ale z poprawnym oznaczeniem i wtedy ktoś kto nie chce sprawnego smartfona zvrozbitym ekranem takiego nie zobaczy. Ekrany do wielu rozbitych telefonów + wymiana = często koszt wyższy aniżeli innego, sprawnego telefonu w innym miejscu. 

 

oznacz moderatorów