anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient bez towaru i pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44549050
#9 Pomysłodawca#

Sprzedawca nie oddał towaru kupującemu i potrącił za niego środki. Allegro wzywa do ich zwrócenia. Sprzedawca odmawia. Nie zostaje nałożona na niego blokada/ograniczenia konta, mimo wniosku kupującego. 

wniosek 

sprzedawca posiada towar klienta, który teoretycznie może powtórnie wystawić na sprzedaż. Zatrzymał tez pieniądze klienta. Allegro zaleca rozwiązać sprawę indywidualne na drodze prawnej mimo, ze sprzedawca nie zastosował się do ich zaleceń zwrotu środków. 

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70
Client:44549050
#9 Pomysłodawca#

Przecież do niedorzeczne 

 

dlaczego najpierw deklaruje przelać 40,99 zł jak zgodzę się pokryć koszty. Odnalezienia paczki, które poniósł, a potem przelewa 30 zł 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Zapomnij o pierwszej wersji była ważna na poczatku, teraz sprzedawca działa zgodne z prawem według mojej oceny, prawnie może rozstrzygnąć to sąd 🙂

Było przyjąć pierwszą wersję, a za szarpanie się i niewiedzę masz 30 zł i musisz dopłacić za odbiór reszty o ile chcesz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11  Ja wymiękam!!! A Ty?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 napisałem wcześniej że koniec bo to do niczego nie prowadzi 🙂 Spadam na inne posty 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:44549050
#9 Pomysłodawca#

Dzięki Wam za czas i dobre chęci:) miłego wieczoru 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:44549050 Miłego i Tobie 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:44549050
#9 Pomysłodawca#

Dzięki:)) 

oznacz moderatorów
Client:44549050
#9 Pomysłodawca#

No wiesz, nie uważałam za słuszne zapłacić 9 zł za odnalezienie przesyłki, która zwróciłam w terminie. No, to już teraz nie jest kwestia kasy, ale zasad:) ja już tez w pewnym momencie zwątpiłam czy mam racje. Dlatego skonsultowałam się z rzecznikiem 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Client:44549050 wg mnie nic nie zwróciłaś prawidłowo

prawną moc domniemanego doręczenia mają tylko listy poczty polskiej

jeżeli Sprzedawca musiał gdzieś jechać i szukać przesyłki to nie jest skuteczny zwrot

tak samo można się kłócić o zwroty do paczkomatu

przesyłka ma trafić do miejsca wskazanego w zakładce zwroty lub reklamacje

ty odpowiadasz za przesyłkę zwrotną i czy zostanie ona doręczona

nie Sprzedawca w tym momencie (chyba że zwrot organizuje sprzedawca)

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@RED  Wiesz Ty, że chyba masz rację. Marnujesz się na Allegro 🙂 Przyznaj się, czego jeszcze z dzieł prawniczych nie przeczytałeś? 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:44549050 Bo najpierw chciał Ci iść na rękę, ale skutecznie go do tego zniechęciłaś.

Ula

Ula
oznacz moderatorów