anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam dostęp do gry i nie ma kontaktu ze sprzedającym, co teraz?

aniaW-A10
#1 Nowicjusz#

ZAKUPIŁAM DOSTĘP DO GRY I NIE MAM KONTAKTU Z OSBĄ OD KTÓREJ ZAKUPIŁAM DOSTĘP DO GRY A DOKŁADNIE DO SCRAP MECHANIK. CO W TAKIM PRZYPADKU MAM ZROBIC . PROSZE ZASTANOWIĆ SIĘ CZYOSOBA KTÓRA SPRZEDAJE SWOJE PROTUKT JEST WIARYGODNA.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Załóż sprzedawcy dyskusję ,będzie musiał w ciągu 24 h dać odpowiedź.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu masz kontakt zakładasz dyskusję a sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź i masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

słowo dostęp wskazuje na lokalnie a tam ma 7 dni sprzedawca na wydanie ci tego co kupiłaś
druga rzecz od kiedy można wystawiać dostęp do gry??? można kod do gry by aktywowac na swoim koncie można czasem konto ale nie dostep?!
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniaW-A10 w tej sytuacji jeśli nie otrzymałaś zamówienia, załóż dyskusję

@az1rael jeśli to klucz do gry to ok, ale dla pewności poprosiłam o weryfikację tej oferty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@la_nika jest możliwość na steam nie wiem czy na innych platformach udostępniania sobie gier między kontami sam mam 2 konta steam i udostępniam z 1 na 2 dwie osoby mogą grać w to samo w tym samym czzasie o ile ta której się dostęp udostępni gra offline i to samo konto steam nie jest używane na 2 urzadzeniach naraz oczywiście taki dostęp można przerwać w dowolnym momencie a jak w ofercie nie uwzględniono czasu dostępu to kupujący nabywa kota w worku

oznacz moderatorów