anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam produkt, nie mam kontaktu ze Sprzedającym - co mam teraz zrobić?

piimaa
#13 Ambasador#

Kontakt znikomy, wpłata przez pauy od dawna wykonana, dwa dni ściemy a dzisiaj wprowadził nieistniejący numer przesyłki i udaje że nadał przesyłkę.

630412817004549111848592

Taka paczka nie istnieje.

Konto sprzedawcy zaczyna zbierać negatywy. Prosze pracownikow allegro o tymczasową blokadę tego użytkownika do czasu wyjaśnienia mojej sprawy i przeanalizowanie wszystkich zajść na.koncie użytkownika [edycja]. Czy sprawy niewyslania przedmiotow za ktore otrzał negatywy itp.zostały wyjasnione???

Dlaczego wprowadził nieistniejący numer przesylki?? Jaki jest tego cel??

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48

konto zamknięte
Nie dotyczy

@piimaa na początek warto odróżnić czas wysyłki od czasu dostawy. Czas wysyłki określa sprzedający, a czas dostawy to fantazja Allegro. W aukcjach u tego sprzedającego czas wysyłki jest określony na 3 dni, a ty po 2 dniach robisz awanturę. Warto czytać, nie tylko ceny.

Jak sama nazwa wskazuje, czas wysyłki, czyli czas na spakowanie i wysłanie.

Czas dostawy zależny jest od firmy przewozowej

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Bądźmy szczerzy, oszukujemy siebie i tyle. Z frajera człowieka nie zrobisz. Prosiłam gościa o szybką wysyłkę. Sciemnial ile mógł i wysłał tak, aby towar przed sobotą nie doszedł. Kraków to nie wiocha, paczkomaty są na każdym rogu. 

A dlaczego frajer?

Bo na jego drugim koncie [edycja] też zaczynają sypać się negatywy. 

Ciekawe ile on ma tych kont...

A pytam bo... gdyby miał jedno i na jednym kisił wszystkie otrzymane negatywy to nikt nic od niego by nie kupił. 

Dobry sposób na ukrywanie o sibie opinii, spali się konto to ma się drugie.

Umiecie wykopać faktyczną liczbę posiadanych przez tego gościa kont i podliczyc ile dostał negatywów razem? Ja na smartfonie nie mam szan zabawić się, za wolne łącze ... 

🙂

 

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Kto zmoderował tytuł wątku ukrywajac nick tego cwaniaczka???

Ile on ma tych kont?

[edycja] 

Jakieś inne też?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@piimaa Jak to kto? Ktoś z moderacji, bo łamiesz regulamin forum.
Chyba ktoś powinien zaprosić tu tego sprzedającego żeby zobaczył, za co mógłby odpalić sprawę cywilno-karną.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@piimaa No, kurde, niesamowite, negatywy sypią się niczym z rękawa czarodzieja... aż całe 2 przez ostatnie pół roku (a ogólnie 4, na prawie 400 pozytywów)🤣
Tak sobie myślę, że zawodowo to chyba niezłe bajki dla dzieci piszesz. Często tak histeryzujesz, w sensie na co dzień?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Rozumiem Twoje wzburzenie, ale za nazywanie kogoś złodziejem, oszustem, frajerem itp. mogą Cię spotkać poważne konsekwencje prawne, dlatego to ja usunęłam dane Sprzedającego z Twoich wypowiedzi. Co więcej, łamiesz w ten sposób regulamin AG, więc bardzo proszę o niepublikowanie tutaj takich danych. Jeśli chcesz ocenić Sprzedającego, możesz to zrobić w odpowiednim miejscu na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Tak, tu sie chroni tych z ktorych ma sie kase.

Screenshot_2020-10-11-10-29-06.png

 mozecie usunąć temat w kosz. 

Mi zakładać sprawę karną? A w kometarzach negatywnych na tych kontach co piszą?  

 

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@piimaa Ciekawe, bo z tego co mi wiadomo to sprzedawców blokuje się na allegro za niewywiązanie się z transakcji, ale jak kupujący nie odbierze paczki np. pobraniowej to nie ma żadnych konsekwencji i jeszcze może wystawić negatywa który wg allegro "nie narusza regulaminu" ...

" Prosze pracownikow allegro o tymczasową blokadę tego użytkownika do czasu wyjaśnienia mojej sprawy i przeanalizowanie wszystkich zajść na.koncie użytkownika"

Ja proszę Allegro o tymczasową blokadę konta piimaa do momentu aż ochłonie

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@PawHaft  Jak widać poniżej - nie ochłonęła...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@piimaa   Niczego nie  rozumiesz,  wkleiłeś  tutaj  mail,  a  to prywatna wiadomość,  nie powinna być upubliczniona  właśnie z powodu  że  zawiera  osobiste informacje - nazwisko, adresy itp.

 Zejdź  z tej złej drogi,  możesz mieć  duże  nieprzyjemności  jeśli  ten sprzedawca to tutaj przeczyta. 

 

[edit]  Masz  szczęście, moderatorka  zablokowała ten obrazek.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

PROSZĘ ADMINISTRATORA O USUNIĘCIE CAŁEGO TEMATU W KOSZ!!

ZROZUMIAŁAM JUŻ NA CZYM TO WSZYSTKO POLEGA, WIĘCEJ MI NIE TRZEBA.

Kupujący nie ma prawa mieć PRETENSJI, o nic... i tyle w temacie.

KOLEJNE MOJE PRZYGODY (tego typu) BĘDĘ PO PROSTU ZAŁATWIAĆ POZA ALLEGRO, jak wszyscy...

Prosiłam o liczbę kont tego użytkownika?

Dlaczego nikt mi nie pomógł?

Wy naprawdę nie rozumiecie?

Dlaczego nikt mi nie odpowiedział na pytanie nr.1 które zadane było jako pierwsze: "czy sprzedający rozliczył się z ludźmi którym to niby towaru nie wysłał?" Jak skończyły się wszystkie negatywne przygody?

Czemu to jest takie tajne??

Kolejna rzecz, dlaczego np. w jednym koncie danego użytkownika nie ma informacji że ma on tych kont kilka????

GDYBYM TAKOWE POSIADAŁA, ZAKUPU BYM NIE ZROBIŁA!  ZBYT DUŻA KOMENTARZY NEGATYWNYCH.

Na wszystkich kontach tak jest?

Na koncie YYY jest dobrym sprzedawcą a na koncie XXX już złym??

Dlaczego kupujący nie może o tym wiedzieć?

 

 

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

Nie wydaje mi się że zrozumiałaś zasady kupowania w internecie...

Histeria, histeria i jeszcze raz histeria....

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Dla mnie to koniec tematu, tak, ne zrozumiałam i nie chcę niczego już rozumieć.

Konto1: firma nazywa się SUX_21XXX

Konto2: firma nazywa się OXXX_2017

Konto3: firma nazywa się OXXX_2020

To nie są prawdziwe nicki aby moderator allegro nie miał żalu że znowu podaję jakieś dane. W miejscach XXX stoją inne znaki, zatem zgodne z regulaminem.

Na koncie 1 = 16 negatywów

Na koncie 2 = 16 negatywów

Na koncie 3 = już mi się nie chce grzebać.

Na koncie 1 brak odbioru osobistego (ten sam adres) a koncie nr.2 odbiór osobisty już jest.

Czy tak robią ludzie którzy naprawdę nie mają nic do ukrycia i są w 100% uczciwi?

 

Ostatnie pytanie:  Czy człowiek uczciwy w 95% to człowiek uczciwy?

Naprawdę ja tu czegoś  nie rozumiem?

 

Gdyby zsumowano wszystkie negatywy za rok 2020 w jego wszystkich kontach... nikt niczego tam by już nie kupił!

Kończę temat, to mój ostatni wpis, nie mam czasu na dalsze bezsensowne przepychanki.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@piimaa "Na koncie 2 = 16 negatywów" - ja tam widzę 4 negatywy, ale jeśli ty widzisz 16, to skonsultuj się ze swoim okulistą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Nadal podtrzymuję że taka opcja powinna pojawić się.

Dlaczego?

A dlatego że:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jedna-firma-i-ponad-23-r%C3%B3%C5%BCne-ko...

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@piimaa  Trollujesz !

1. Nie nazywaj nikogo oszustem jeśli nie masz wyroku sądu. Tutaj w dodatku nie było nawet podstaw do tego.

2. Naucz się czytać ze zrozumieniem : czas wysyłki 3 dni robocze = w tym czasie musi się zmieścić sprzedawca ze spakowaniem y wysłaniem przedmiotu. I się zmieścił.

3. Numer został wygenerowany wcześniej ( i go dostałaś) a paczkę mógł nadać nawet dzisiaj, a nadał wczoraj wieczorem - więc skąd ten "huk"?

Allegro Gadane - Społeczność kupujących i sprzedających 2020-10-09.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@pinsplash napisał: "Trollujesz ! 1. Nie nazywaj nikogo oszustem jeśli nie masz wyroku sądu."

Fakt, nie wolno nazywać nikogo oszustem bez wyroku sądu. No chyba, że chodzi o "oszustwa kupujących". Wtedy można. Można też fałszywie oskarżyć kogoś o popieranie oszustw i udawać, że nic się nie stało. Można, kiedy jest się trollem bez RiGCzu.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@piimaa jeśli sprzedawca pisze czas wysyłki "3 dni robocze" to otrzymasz zamówienie 3 dni przed zakupem ! Nie wiedziałaś?

Ręce opadają  na teksty "...czy na odpalenie chęci wysyłki"

To żeś "odpaliła"...

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@piimaa   "Dopiero po zrobieniu huku, paczka trafiła do paczkomatu"

Jakiego znowu huku?  Był huk  gdy w  pustą  głowę się walnęłaś  gdy dotarło  że  sprzedający  dał ci prawidłowy numer przesyłki  a ty  go niesłusznie  oplułaś.

Jeśli taki  to był huk  to  wszyscy słyszeliśmy

oznacz moderatorów