anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon 15 zł za pobranie aplikacji

Sylwex99
#8 Zapaleniec#

Wczoraj w przeglądarce zobaczyłam promocję "zgarnij kupon 15 zł za pobranie aplikacji". Dzisiaj pobrałam aplikację i nie widzę żadnego kuponu. Czy ktoś coś wie na ten temat?

oznacz moderatorów
88 ODPOWIEDZI 88

nnatalek
#2 Obserwator#

U mnie tak samo, brak…

oznacz moderatorów

nnatalek
#2 Obserwator#

IMG_5709.png

oznacz moderatorów

Wiola_ziolo
#2 Obserwator#

Tez nie dostałam, a założyłam apke. Proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wiola_ziolo Kiedy pobrałaś aplikację?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:101755739
#7 Wielbiciel#

dzień dobry, u mnie taki sam problem, proszę o weryfikację. Zadałam pytanie w osobnym wątku ale rozumiem że powinnam to zgłosić tutaj. 

oznacz moderatorów

KL_Sklep
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  mam ten sam problem, mogę prosić o pomoc?

oznacz moderatorów

bartekderek
#2 Obserwator#

Cześć, również mam ten sam problem. Czy mogę prosić o pomoc?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bartekderek @KL_Sklep Poprosiłam odpowiedni zespół o weryfikację. Odezwę się ponownie, kiedy dostanę odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

maym
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam identyczną sytuację. Proszę o weryfikację czemu nie przyznano mi kuponu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Warunki spełnione?

oznacz moderatorów

maym
#7 Wielbiciel#

Tak, spełnione warunki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bartekderek @KL_Sklep Dostałam potwierdzene, że na Waszych kontach są kupony ważne do 24 czerwca.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KL_Sklep
#7 Wielbiciel#

Ja mam tylko 1 kupon ważny do 25 czerwca który otrzymałem za pierwszy zakup w aplikacji. Kuponu za pobranie aplikacji nie otrzymałem

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KL_Sklep Poprosiłam o ponowną weryfikację i dostałam potwierdzenie, że kupon, o którym piszesz został przyznany za zainstalowanie aplikacji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

qwert_pl2
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

KL_Sklep
#7 Wielbiciel#

A mogę jeszcze poprosić w tym samym wątku o sprawdzenie czemu w takim razie nie pojawił się drugi kupon za pierwsze zakupy? Zrobiłem dwa zamówienia na aplikacji po jej zainstalowaniu - oto ich nr:

72eb3600-2ca8-11ef-a2e2-b9b2dfe7c7fe

8650b9c0-30a1-11ef-89a9-b3ba18b0769d

oznacz moderatorów

qwert_pl2
#8 Zapaleniec#

@nat_not

A mogę jeszcze poprosić w tym samym wątku o sprawdzenie czemu w takim razie nie pojawił się drugi kupon za pierwsze zakupy? Zrobiłem dwa zamówienia na aplikacji po jej zainstalowaniu - oto ich nr:

72eb3600-2ca8-11ef-a2e2-b9b2dfe7c7fe

8650b9c0-30a1-11ef-89a9-b3ba18b0769d

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KL_Sklep @qwert_pl2 nie otrzymałeś kuponu za pierwszy zakup, ponieważ w podanych zamówieniach nie zostały spełnione warunki:
"Dodatkowo, gdy Uczestnik dokona pierwszego zakupu na Allegro w Aplikacji Mobilnej Allegro od 12 miesięcy poprzedzających dzień instalacji Aplikacji Mobilnej Allegro, może otrzymać dodatkowo kupon o wartości 15 złotych (“Kupon za zakup”). Warunkiem przyznania Kuponu za zakup jest dokonanie w Okresie Trwania Promocji zakupu w Aplikacji Mobilnej Allegro o wartości przynajmniej 59 złotych (nie wliczając kosztów dostawy) i skuteczne opłacenie go za pomocą Usługi Operatora Płatności. Kupon za zakup zostanie przyznany automatycznie po realizacji zakupu o którym mowa w niniejszym pkt 3."
W zamówieniu nr 8650b9c0-30a1-11ef-89a9-b3ba18b0769d wykorzystaeś kupon, więc finalnie zapłacono 44,99 zł.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

qwert_pl2
#8 Zapaleniec#

Aha, dziękuję za informację, wszystko jasne

oznacz moderatorów