anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon 15 zł. za zainstalowanie aplikacji Allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:104132971
#7 Wielbiciel#

Chciałbym zgłosić że zainstalowałem niedawno aplikację mobilną Allegro i nie kupiłem jeszcze niczego. Nie otrzymałem kuponu za 15 zł. za zainstalowanie aplikacji (następny za pierwszy zakup). Proszę napisać w czym jest problem. A może ta promocja już się skończyła? W jakim czasie obowiązuje ta promocja?Proszę o odpowiedź. 

P.S.                                                  Nadmieniam że konto mam założone od dawna i cały czas korzystam ze strony internetowej Allegro żeby dokonywać zakupów. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:104132971 pisali, że do 12 mają była promocja. Tutaj masz podobny wątek 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

12maja ta promocja się skończyła, kiedy zainstalowałeś i spełniłeś warunki?

oznacz moderatorów
Client:104132971
#7 Wielbiciel#

Dokładnego dnia nie pamiętam ale gdzieś dwa tygodnie temu na pewno przed 12 maja. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A zakupy?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:104132971  "...cały czas korzystam ze strony internetowej Allegro żeby dokonywać zakupów."

Obawiam się że to właśnie stanowi problem, też tak kiedyś miałem.  Zakup powinien być dokonany z aplikacji Allegro ale nie z domowego wifi lecz z internetu mobilnego operatora gsm.  Po prostu Allegro widzi numer IP urządzenia i nie akceptuje numerów stacjonarnych.

Sprawdź  aplikację z wyłączeniem domowego internetu.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

I jeszcze jedno, o ile dobrze pamiętam to te 15z  widać tylko w aplikacji, na normalnej stronie Allegro jest one niewidoczne bo 15 zł do zakupów ze zwykłej strony nie dokładają.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104132971 Wskaż proszę numer zamówienia, które złożyłeś po zainstalowaniu aplikacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:104132971
#7 Wielbiciel#

Od zainstalowania aplikacji nic jeszcze z niej nie kupiłem. Proszę napisać mi czy mam szanse otrzymać kupon czy już nie. 

 

 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104132971 regulamin tej promocji jest dostępny tutaj
Trwała ona od  7 maja 2024 roku do dnia 12 maja 2024 roku, a warunkiem otrzymania kuponu za instalacje było posiadanie aktywnego Konto na Allegro i Konto nie jest zawieszone, b) brak  zakupów w Aplikacji Mobilnej Allegro na 12 miesięcy przed Okresem Trwania Promocji.
Natomiast Ty robiłeś zakupy w aplikacji np. 20 kwietnia, więc ten warunek nie został spełniony. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:104132971
#7 Wielbiciel#

Fakty są takie że:                                  a) konto aktywne na Allegro posiadam ponad dwa lata,               b) zakupy przez aplikację jeszcze nie robiłem. Wszystkie zakupy robiłem i robię przez stronę internetową Allegro.                           c) 20 kwietnia kupiłem toster również przez stronę internetową i przed zarówno jak i po tej dacie kupowałem przez  stronę internetową Allegro.     Uważam że warunki spełniłem ale jeśli Allegro uważa inaczej to trudno nie ma sprawy. Przeżyję i to...🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104132971 przepraszam, że czekałeś. Rzeczywiście spełniłeś warunki tej promocji, mój błąd! Przyznaliśmy kupon na Twoje konto, możesz z niego skorzystać do 4 czerwca 2024 roku 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów