anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz, co z nim zrobić w tej sytuacji?

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

Kupujący zwrócił towar który dotarł do mnie 20 listopada, a ja zwrociłem mu pieniądze 27 listopada. 27 listopada też otworzył dyskusję i od razu dostał zwrot pieniędzy. Z tego co wyczytałem mam do 7 dni na zwrot pieniędzy, tak też zostało zwrócone, w 7 dniu. Kupujący zaznaczył przy okazji słabą zgodność produktu z opisem co nie ma miejsca według innych kupujących. Ja rozumiem, że czasami kobieta może nie mieć ochoty i trzeba się na czymś wyżyć, ale czy jesli zwróciłem pieniądze w 7ym dniu mogę usunąć ten komentarz inaczej niż przez kontakt z nim?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Danielu0203 jeżeli komentarz nie łamie zasad niema możliwości na usunięcie.

oznacz moderatorów

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

Domyślam się, to tylko kwestia kupującego że wystawił taki komentarz niezgodnie ze stanem faktycznym sytuacji? Bo niezgodnie z regulaminem niby nie jest, wulgaryzmów nie ma itp zmieściłem się po prostu zgodnie z regulaminem na zwrot mimo to i tak wystawił złą ocenę.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

według ustawy masz 14 dni na zwrot kasy jako sprzedawca firma reszta to są pobożne życzenia regulaminu allegro

oznacz moderatorów

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

Jeśli kupujący po dobroci nie będzie chciał zmienić oceny, to mogę w tej sytuacji prosić allegro o interwencję? Zwrot został zlecony w terminie czyli według regulaminu więc komentarz wydaje się być wystawiony na siłę aby zgnoić

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Danielu0203 allegro cię oleje jak w komentarzu nie napisze kupujący np oszust albo złodziej to subiektywna opinia nie do ruszenia chyba że dokopiesz mu w sądzie zakładając sprawę z kc o zniesławienie / pomówienie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

oszust  tak bez wyroku!

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Danielu0203 tak, do tego Kupujący wykorzystują komentarze. Często jeszcze jako element nacisku lub szantażu. Firma gdzie pracuję, dzisiaj dostała negatyw za korzystanie ze swoich praw (wyłączenie odstąpienia) i postępowanie zgodnie z przepisami odnośnie niezgodności towaru z umową (czyli kupujący może reklamować żądając naprawy/wymiany).

I nawet nie piszemy do Allegro w tej sprawie, napisaliśmy swoją odpowiedź na komentarz, a Kupujący załatwił sobie właśnie bardzo skąpe i powolne odpisywanie w dyskusji. A co, też możemy być złośliwi. 😛

oznacz moderatorów