anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działająca zakładka wiadomości w aplikacji allegro

SureaS
#7 Wielbiciel#

Hejka nie wyświetlają mi się wiadomości z Allegro, komunikat załączam na ss

6C0D1E0F-586E-414F-8E0D-F0AF471203B4.png

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SureaS, spróbuj proszę wylogować się z aplikacji i zalogować do niej ponownie. Czy Twój problem nadal występuje? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:54539175
#7 Wielbiciel#

Mnie też się nie otwiera i co teraz?jak można to naprawić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:54539175 Upewnij się proszę, że korzystasz z najnowszej (zaktualizowanej) wersji aplikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

q-bis
#1 Nowicjusz#

U mnie i żony to samo na androidzie i ios. v 7.12.0. Powiadomienia jak niżej. Wcześniej wszystko było ok...

qbis_0-1680457594009.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@q-bis jeśli chodzi o aplikację na Androida to wymaga ona wersji systemu 8.0 i nowsze, a aktualna wersja aplikacji to 8.11.1. natomiast dla IoS aktualna wersja aplikacji to 7.12.0. Upewnij się proszę, że oboje korzystacie z najnowszych wersji aplikacji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Romarinho11
#8 Zapaleniec#

U mnie od wczoraj nagle na moim telefonie wiadomosci przestaly dzialac jak kolega wyzej screen. Nagle i bez powodu i mam wszytsko zaktualizowane. Co sie u Was dzieje? Co chwile jakies problemy. Przeciez wiadomosci dzialaly zawsze dobrze. Wyczyscilem cookies cache i jedynie co to stracilem dawne korespondencje z klientami / sprzedawcami. Szlak by trafil.

oznacz moderatorów

q-bis
#1 Nowicjusz#

nie mogę odczytać wiadomości w aplikacji

oznacz moderatorów

Romarinho11
#8 Zapaleniec#

to samo mam od dzis. tragedia

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Romarinho11 W takim razie poproszę o informację na temat Twojego systemu operacyjnego i wersji aplikacji, a także zrzut ekranu, jak u Ciebie wygląda Centrum Wiadomości. 

Poza tym wyczyszczenie plików cookies nie wpływa na widoczność wiadomości w Centrum. Są one przypisane do konta Allegro, nie do przeglądarki czy aplikacji. Być może zalogowałeś się na jakieś swoje inne konto, bez wiadomości od klientów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Romarinho11
#8 Zapaleniec#

Udało sie rozwiązać ten problem? u mnie nagle i bez przyczyny tak samo od dzisiaj. Chore to jest.

? Wchodze we wiadomosci i tylko COS POSZLO NIE TAK i do wyboru Wroc do strony glownej ... i cos tam jeszcze.

oznacz moderatorów

Romarinho11
#8 Zapaleniec#

Udało sie rozwiązać ten problem? u mnie nagle i bez przyczyny tak samo od dzisiaj. Chore to jest.

? Wchodze w opcje wiadomosci na telefonie  i tylko widze napis ze " COS POSZLO NIE TAK" tak bez powodu i nagle mam dwie opcje do wyboru Wroc do strony glownej ... i cos tam jeszcze.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Romarinho11 Spróbuj proszę zaktualizować swoją aplikację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

paaulaa1234
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  aplikacja zaktualizowana system iOS też a wiadomości nadal się nie wyświetlają mimo tego że do skrzynki e-mail przychodzi wiadomość o nowej wiadomości na allegro. A w allegro taka informacja 

IMG_5799.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@paaulaa1234 Cześć. 🙂 Czy jesteś w aplikacji zalogowana na prawidłowe konto? Z jakiej wersji aplikacji korzystasz i z jakiej dokładnie wersji iOS?

Wersję apki sprawdzisz przechodząc przez ścieżkę Moje Allegro -> Konto -> O programie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

paaulaa1234
#2 Obserwator#

Wersja allegro v7.48.0 a iOS 17.1.2. Tak, to jest moje jedyne konto 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@paaulaa1234 Dziękuję bardzo! Skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@paaulaa1234 Nie udało nam się powtórzyć problemu. Spróbuj proszę wyczyścić dane aplikacji (Moje Allegro -> Konto -> Wyczyść historię aplikacji) i spróbuj ponownie sprawdzić Centrum Wiadomości.

Jeśli to nie pomoże, to będę miała prośbę o przesłanie mi nagrania ekranu na spolecznosc@allegro.pl (w treści wiadomości wklej proszę link do tego wątku). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów