anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę założyć dyskusji allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukas_radom
#3 Debiutant#

Witam,

kupiłem przedmiot na allegro https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/7004dba9-c566-377a-853b-c00bed69c153

od sprzedającego: FZJI20

po wielu wiadomościach do sprzedającego (który od momentu zakupu już nic nie wystawia bo dostał blok na konto, a wystawiał przedmioty z dobrymi opiniami, zdjęciami kupujących osób, więc wydawało mi się że wszystko okej) nie mogę uzyskać od niego nic, ani nr przesyłki, żadnej konkretnej informacji kiedy przesyłka dotrze/gdzie się znajduje, raz pisze że jest na celnym u nas w Polsce, raz że nie opuściła terminala w Chinach bo jest zła pogoda, a nie mogę otworzyć dyskusji, bo wyskakuje komunikat:

'Prosimy Cię o cierpliwość

Termin na nadanie Twojej przesyłki jeszcze nie minął. Gdy sprzedawca rozpocznie realizację Twojego zamówienia, umożliwimy Ci śledzenie paczki w zakładce Kupione. Przewidywany czas wysyłki tego zamówienia to piątek, 12 lip.'

Tyle, że mamy 20.07 i powinno się dać dyskusję otworzyć normalnie, a niestety komunikat blokuje tę możliwość.

Bardzo proszę o pomoc.

Dzięki.

 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @lukas_radom. Rozpoczęliśmy Dyskusję w Twoim imieniu.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
lukas_radom
#3 Debiutant#

Super, dziękuję bardzo!

Ciężki gość, jak tu jestem tyle lat tak nie spotkałem takiego nawet wśród 'oszustów', do tego odpisuje tylko po angielsku bo zagraniczniak. Ciekawe co będzie tłumaczył w dyskusji, pewnie to samo 'nic' :).

oznacz moderatorów