anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem paczkę

Client:90374805
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Od 08.05. moja przesyłka w drodze. Bardzo zależy mi na szybkim dostarczeniu. Przesyłka miała dotrzeć do mnie jeszcze 13 maja. Co mam robić? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:90374805 Czy mogę prosić o numer tej paczki lub zamówienia?

oznacz moderatorów

Client:90374805
#7 Wielbiciel#

PX6714880601

Poczta Polska

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:90374805 Najszybciej będzie, jeśli zadzwonisz bezpośrednio do przewoźnika: https://www.poczta-polska.pl/kontakt/ 

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00 

oznacz moderatorów

Client:90374805
#7 Wielbiciel#

Czy mogę otworzyć dyskusję i zwrócić koszty , jeżeli przesyłka nie dotarła do mnie w zaznaczonym terminie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:90374805 Możesz odstąpić od umowy, w tym celu skontaktuj się ze sprzedającym. Nie musisz rozpoczynać dyskusji — sprzedający wysłał paczkę, problem pojawił się u przewoźnika. Możesz wysłać wiadomość np. przez "zapytaj o zakup" czy przez Centrum Wiadomości. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka bardzo mi się podoba to co napisałaś 🤗

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Czy mogłaby Pani odnieść się do mojego wczorajszego zapytania????

Dzień dobry,
czy znana jest przyczyna przyczyna niedostarczania a raczej przetrzymywania przez tydzień lub dłużej paczek przez Pocztę Polską? Większość paczek z okresu 6-9 maja (wychodziły w dniu zamówień ) wisi w terminalach przeładunkowych od ponad tygodnia. Co się dzieje? Klienci są mocno zdenerwowani, negatywy będą się sypać jak z rękawa a to nie od nas jest zależny czas dostawy wybranego przez KLIENTA kuriera. Odpowiedź z poczty - proszę składać reklamację, tylko takich paczek jest masa!!

Proszę moderatorki o informację, czy coś się dzieje z Pocztą Polską? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AQUASYSTEMS Na każdą taką paczkę możesz składać reklamację. Nie mamy informacji większych problemach — z moich informacji wynika, że Poczta Polska dzisiaj strajkuje, ale wcześniejsze opóźnienia nie powinny mieć z tym nic wspólnego. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@AQUASYSTEMS Jeśli używasz Elektronicznego Nadawcy, to reklamację się składa jednym pstrykiem. To dobry sposób, żeby ktoś ruszył zad i puścił przesyłkę dalej.

Jak napisałem, od początku maja na Poczcie P. jest totalny bałagan, a opóźnienia dotyczą szczególnie przesyłek Pocztex (paradoksalnie listowe dochodzą w miarę normalnie). W związku z tym infolinia jest przeciążona, czas oczekiwania to min. 45 minut

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @Client:90374805 Od początku maja na Poczcie P. jest totalny bałagan, a opóźnienia dotyczą szczególnie przesyłek Pocztex (paradoksalnie listowe dochodzą w miarę normalnie). W związku z tym infolinia jest przeciążona, czas oczekiwania to min. 45 minut

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Nie korzystamy z elektronicznego nadawcy. TZn mam dostęp, ale nawet tam nie zaglądam 😉 Przestoje mam na gabarytach, bo tylko to Pocztexem nie dochodzi od tygodnia. 

 

oznacz moderatorów