anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niezrealizowany zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
gladar
#7 Wielbiciel#

  Kupiłem kartę pamięci z Chin zaproponowaną w ofercie - https://allegro.pl/oferta/2023-nm-karta-pamieci-sd-for-huawei-128gb-nano-14356798554 - w dniu 30.09.2023 dokonałem dyspozycji  przelewu na konto sprzedającego i 3.10.2023 na moim koncie bankowym pojawiło się potwierdzenie zrealizowania płatności dla na konto www.allegro.pl.    Chcąc sprawdzić status przesyłki wszedłem na swoje konto w Allegro i ku swojemu zdziwieniu nie znalazłem zakupu ani w zakładce "Moje Zakupy" ani w swoim Koszyku.   

Wróciłem do strony sprzedającego ale znalazłem na niej tylko informacje - "Oferta została zakończona"

W związku z wygaśnięciem oferty nie mogłem rozpocząć dyskusji ze sprzedającym i aktywować procedurę Allegro Protect .

Jak mam rozwiązac ten problem ???

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
moderatorki będą potrzebowały identyfikatora transakcji bankowej @gladar żeby coś wyszukać w systemie, ewentualnie nie kupiłeś z tego konta co sprzawdzasz. Jaka to była metoda płatności? Co do przesyłki dopiero na granicy wskoczy ci nr przesyłki i termin doręczenia.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gladar Kupiłeś ten produkt z konta Client:99411854, a nie z gladar. Po zalogowaniu się na właściwe konto będziesz mieć dostęp do informacji dotyczących tego zakupu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
gladar
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Nic mi nie wiadomo żebym miał jakieś inne konto na Allegro !

Jak się do niego zalogować ?

 

oznacz moderatorów
gladar
#7 Wielbiciel#

Numer identyfikatora transakcji bankowej 00000076405607818 płatność BLIK

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gladar tak jak Natalia napisała, konieczne będzie zalogowanie się na konto Client:99411854, sprawdziłam, że ostatni raz logowałeś się na nie wczoraj. Na stronie logowania możesz wpisać login, a jeśli nie pamiętasz hasła to skorzystać z opcji jego odzyskania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
gladar
#7 Wielbiciel#

Wykonałem czynności zgodnie z instrukcją i faktycznie zakup jest realizowany na tym koncie o którego istnieniu nie wiedziałem (czy też nie pamiętałem ?! ).

Jedyny zakup  ,z tego konta zrealizowany został prawie dwa lata temu, ale faktycznie przypominam go sobie.

Natomiast jak to konto, o dziwacznej dla mnie nazwie ! , zostało założone i jak, nie znając hasła ani loginu, udało mi się z niego wczoraj korzystać, jak twierdzi moderator, jest dla mnie totalną zagadką.

Niemniej bardzo dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Urzadzenie z ktorego korzystales zapamietalo login ostatniego logowania a przegladarka panieta haslo. Konyo moze byc kogos z domownikow co korzystal ostatnio z tego urzadzenia. Nie zerknales na login przy logowaniu haslo dopisal system klik i masz dostep i zrobiles zakupy

oznacz moderatorów
gladar
#7 Wielbiciel#

 Dzięki - chociaż to wyjaśnienie nie bardzo przekonuje ponieważ jestem jedynym użytkownikiem tych urządzeń eksploatowanych od  dawna.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów