anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwołanie od decyzji allegro

aLeena7
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Allegro uporczywie kasuje negatywną ocenę sprzedawcy, choć uważam i to opisuję, że nie wywiązał się z tego, co oferował. Dwukrotnie usunęli mój wpis. Chcę się od tego odwołać. Oczywiście, gdy pytam konsultantów, jak złożyć reklamację, udają, że pytanie nie padło. Co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49

aLeena7
#7 Wielbiciel#

Ech, a gdzie czewień? I sam złamałeś swą odezwę. Bo znowu piszesz. I znowu się żegnasz 😉

Cóż, jakby to wszystko składa się w kiepską całość...
Całuję w czółko!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

👿👺👾👶

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy sprzedający od dawna nie proszą o zmianę tego? Bo jak widać trafiają się kupujący którym nie chce się czytać....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

aLeena7
#7 Wielbiciel#

Czego się nie chce czytać? Tego, co oferuje się przy towarze?alegro1.png

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Oferuje tylko wysyłkę przy zakupie do 17:00. Widać że nie odróżniasz (masz prawo się nie znać na serwisie na którym robisz zakupy) części opisu za którą odpowiada sprzedający a części za którą odpowiada allegro.

Ale nie przejmuj się tłumaczeniami ludzi tutaj piszących, jest wiele takich osób jak ty co tylko rzucą okiem a potem są zdziwione że gdzieś tam dalej była dość istotna informacja zagrzebana przez allegro. Masz prawo nie czytać opisów, zaglądać do zakładki "dostawa" i mieć pretensje do sprzedającego za coś na co nie ma wpływu.

Tak już robią kupujący, tak was wychowało allegro.

Tylko mały odsetek ludzi jest tak wrednych że specjalnie "umilają" życie sprzedającym czepiając się byle czego, nawet nastroju kuriera.

oznacz moderatorów

aLeena7
#7 Wielbiciel#

A gdzieś napisałam, że nie zrobiłabym zakupu przed 17? Albo, że kupiłabym o 19:25 i domagałabym się dostawy w poniedziałek? Ludzie. Ręce opadają.
Poza tym zdecyduj się: czy jak zrobię zakupy do 17 to mogę się domagać dostawy w poniedziałek czy nie? Bo jeśli tak, to jakim cudem, skoro to tylko algorytm allegro? 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Nie widzę problemu a noszę okulary.

Kupujesz przed 17:00 to masz prawo spodziewać się wysyłki tego samego dnia. WYSYŁKI. Doręczenie jest deklaracją przewoźnika, oczywiście masz to gdzieś bo to nie twoja sprawa, ale jednak takie są fakty.

Kupujesz po 17:00 to sprzedający może ale nie musi ci wysłać tego samego dnia, czepianie się go to zwykła złośliwość. (napisał bym inaczej ale cenzura).

Sprzedający może ale nie musi deklarować terminu DORĘCZENIA, na allegro sprzedający NIE MAJĄ MOŻLIWOSCI zadeklarowania terminów doręczenia bo jest to wszystko zautomatyzowane przez allegro. Mogą tylko ustawić termin wysyłki.

Druga rzecz, informacja podawana przez allegro na zielono jest informacją szacunkową, co podaje samo allegro (znów - nie sprzedający), szacunkowo nie znaczy deklaracja.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Z innej beczki: teraz spójrzcie jak sprytnie Allegro manipuluje treścią 😉

Ten sam wpis o wyróżnieniu dostawy w ten sam dzień lub następny

We wpisie dla Kupujących nie ma ani słowa o "przewidywanym" terminie, a we wpisie dla Sprzedających już jest, wraz z linkami na jakiej podstawie liczą termin szybkiej wysyłki.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@aLeena7 o dokładnie w tym miejscu możesz sobie kliknąć i zobaczyć o PRZEWIDYWANYM (a nie deklarowanym) czasie dostawy (na podstawie statystyk allegro a nie woli sprzedającego). To że nie chce ci się kliknąć nie znaczy że ta informacja magicznie znika i nie ma znaczenia tylko że nie chce ci się z nią zapoznać.all-2.jpg

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@aLeena7 po zapoznaniu się z wcześniejszymi postami widzę jeszcze jeden aspekt sprawy.

Kupowanie leków online które są potrzebne na już... na allegro? Serio? Przecież to tak słabe że aż mi żal tego zwierzęcia.

Napracowałaś się tyle żeby sprawdzić kiedy kurier odbiera paczki a nie przyszło ci do głowy żeby zapytać sprzedawcę czy na pewno szybko dostaniesz?

Bez przesady że tam pracują jakieś roboty które się nie przejmują losem zwierząt.

oznacz moderatorów