anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU weryfikacja

tonymanny
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, chcę zweryfikować swoje konto do wypłat PayU. Swoją drogą nie wiem dlaczego trzeba dodatkowo weryfikować swoje konto, skoro to samo konto jest już używane do zakupów ale na przykład też do płacenia za Rachunki Allegro - prowizję od sprzedaży itp. Ale do rzeczy, mam pytanie. Zrobiłem ten przelew weryfikacyjny na 1,01 który wrócił do mnie tego samego dnia. Nic się jednak nie zmieniło w statusie, dalej jest "w trakcje weryfikacji" i dalej jestem proszony o przelew weryfikacyjny. Oczywiście dane konta jak i nazwisko i imię i adres i wszystko są takie same w Allegro jak i w koncie z którego zrobiłem przelew. Czy to że przelew wrócił to dobrze czy źle? Mam ponowić przelew czy czekać, na coś? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tonymanny Cześć. 🙂 Widzę, że przelew zleciłeś wczoraj. Czas weryfikacji u Operatora PayU wynosi 3 dni robocze, zatem proszę Cię o jeszcze chwile cierpliwości. 🙂 Nie ponawiaj proszę przelewu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tonymanny
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, tak wczoraj. Po prostu nie rozumiem że przelew "wrócił" a nic się nie zmieniło, to znaczy rozumiem że weryfikacja tak jak jest podane, może potrwać około 3 dni ale skoro przelew już wrócił to pomyślałem że konto zostało powiązane. Lub został odrzucony czy coś. A przelew niestety właśnie ponowiłem, teraz to już pewnie sobie poczekam drugie tyle za to 😄

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tonymanny Nie, nie 🙂 Kwota za przelew weryfikacyjny może wrócić, ale to wcale nie oznacza, że weryfikacja została zakończona.

Jeśli ponowiłeś przelew, to czas oczekiwania rozpoczyna się... właśnie od momentu drugiego przelewu  😕 Na szczęście to tylko jeden dzień, a weryfikacja z reguły przebiega szybciej niż 3 dni robocze. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów