anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[phishing] "Twoje zawiadomienie o zawieszeniu. Nie mogliśmy zatwierdzić Twojego konta Allegro"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marcysia905
#7 Wielbiciel#

Witajcie!

czy wy również otrzymujecie maile o możliwości zawieszenia konta? Od jakiegoś czasu dostaje maile „niby” od Allegro (wiadomość poniżej)

Marcysia905_0-1684352243905.png

 

            Twoje Zawiadomienie o zawieszeniu !

Cześć ,

Nie mogliśmy zatwierdzić Twojego konta Allegro, ponieważ wystąpił błąd w Twoich danych rozliczeniowych. W związku z tym tymczasowo zawiesiliśmy Twoje konto na Allegro.

Wystarczy, że w dwóch krokach zaktualizujesz swoje dane bilingowe. Proszę kliknąć na poniższy przycisk i zaktualizować je w ciągu 12 godzin. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni zawiesić Twoje konto na stałe.

czy ktoś się spotkał z czymś takim? W nic nie klikałam i nie aktualizowałam bo obawiam się że to oszustwo.

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marcysia905 Przekieruj tego maila na phishing@allegro.pl. Zajmiemy się tą sprawą niezwłocznie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Marcysia905
#7 Wielbiciel#

Nie ma sprawy, już przekazuję dalej. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
TND1993
#7 Wielbiciel#

Witam. Również otrzymałem takiego meila. Oraz innego podobnego i niezwłocznych zmianach w regulaminie. Czy również mogę je przesłać pod wskazany adres email? 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@TND1993 zrób to 😀

oznacz moderatorów
zuzu10
#8 Zapaleniec#

allegro

Dzień dobry Stan,

 

Nie mogliśmy zatwierdzić Twojego konta Allegro, ponieważ wystąpił błąd w Twoich danych rozliczeniowych. W związku z tym tymczasowo zawiesiliśmy Twoje konto na Allegro.

Wystarczy, że w dwóch krokach zaktualizujesz swoje dane bilingowe. Proszę kliknąć na poniższy przycisk i zaktualizować je w ciągu 12 godzin. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni zawiesić Twoje konto na stałe.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@zuzu10 Nie klikaj to wygląda na oszustwo, uważaj bo stracisz kasę.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@zuzu10 Lewizna.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zuzu10 Cześć! Nie klikaj w żadne linki w wiadomości, a jeśli masz taką możliwość, to prześlij nam proszę tego mejla na adres phishing@allegro.pl (za pomocą opcji "przekaż dalej") 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
zuzu10
#8 Zapaleniec#

Już usunięty ___-

Proszę, aby zignorował Pan tę wiadomość i usunął ją ze skrzynki e-mail.

oznacz moderatorów
szbki
#7 Wielbiciel#

 


allegro

           Twoje Zawiadomienie o zawieszeniu !

Dzień dobry ,

Nie mogliśmy zatwierdzić Twojego konta Allegro, ponieważ wystąpił błąd w Twoich danych rozliczeniowych. W związku z tym tymczasowo zawiesiliśmy Twoje konto na Allegro.

Wystarczy, że w dwóch krokach zaktualizujesz swoje dane bilingowe. Proszę kliknąć na poniższy przycisk i zaktualizować je w ciągu 12 godzin. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni zawiesić Twoje konto na stałe.

AKTUALIZACJA

Jesteśmy tutaj, aby pomóc, jeśli tego potrzebujesz. Odwiedź Centrum Pomocy, aby uzyskać więcej informacji lub skontaktuj się z nami.
  Pozdrawiamy, Zespól Allegro.
transport@interia.pl stbvoua1-deqy-y6ms-ak4r-r6f33q3ufz4t.
Masz pytania? Skorzystaj z Pomocy Allegro
 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szbki Cześć 🙂 Jest to próba wyłudzenia danych, nie klikaj proszę w żadne linki, to nie jest mejl od nas! Przekaż nam proszę tę wiadomość na phishing@allegro.pl (za pomocą opcji "przekaż dalej", żeby link pod frazą "AKTUALIZACJA" był klikalny). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Lanu_Store
#1 Nowicjusz#

Witam, Dostałam o informację o tymczasowej blokadzie o treści:

Nie mogliśmy zatwierdzić Twojego konta Allegro, ponieważ wystąpił błąd w Twoich danych rozliczeniowych. W związku z tym tymczasowo zawiesiliśmy Twoje konto na Allegro.

Wystarczy, że w dwóch krokach zaktualizujesz swoje dane bilingowe. Proszę kliknąć na poniższy przycisk i zaktualizować je w ciągu 12 godzin. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni zawiesić Twoje konto na stałe.

 

Informacja wysłana z maila: [edytowano] Mail wygląda jak od Allegro ale na moim koncie nie ma obecnie żadnej blokady. Czy ktoś kojarzy takie coś?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Lanu_Store Cześć! Nie klikaj proszę w żadne linki, bo to próba wyłudzenia danych. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie tej wiadomości (za pomocą opcji "przekaż dalej") na phishing@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Lanu_Store
#1 Nowicjusz#

Tak myślałam, dziękuję za odpowiedź. Prześlę do allegro.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
just_yna0608
#1 Nowicjusz#

Dobry wieczór, dziś otrzymałam takiego samego e-mail z informacją o zawieszeniu konta na allegro. Czy też przesłać to do Pani na email podany w wiadomości? Nie otwierałam jej, od razu wrzuciłam do spamu, ale jeżeli jest to ważne mogę przesłać. Pozdrawiam Justyna

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@just_yna0608 Tak, prześlij proszę tę wiadomość za pomocą opcji "przekaż dalej" na phishing@allegro.pl - wtedy będziemy mogli zgłosić do zablokowania stronę, do której kieruje link w wiadomości 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ela1643
#7 Wielbiciel#

otrzymałam e-maila żeby zaktualizować konto bo w przeciwnym razie będzie zawieszone po wejściu w aktualizacje chce żebym podała swoje dane do karty płatnicznej. 

 

Twoje Zawiadomienie o zawieszeniu !

 
 

Nie mogliśmy zatwierdzić Twojego konta Allegro, ponieważ wystąpił błąd w Twoich danych rozliczeniowych. W związku z tym tymczasowo zawiesiliśmy Twoje konto na Allegro.

Wystarczy, że w dwóch krokach zaktualizujesz swoje dane bilingowe. Proszę kliknąć na poniższy przycisk i zaktualizować je w ciągu 12 godzin. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni zawiesić Twoje konto na stałe.

[edycja]

 

 

oznacz moderatorów
wypad_com_pl
#11 Animator#

Witam,

Proszę nic nie wypełniać jest to próba wyłudzenia danych.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów