anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze pobrano z konta , status płatność był w toku przez 2 dni? Jak odzyskać pieniądze?

Marzena8504
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

W piątek wieczorem kupiłam czajnik na allegro, zapłaciłam od razu, pieniądze z konta pobrane. Status płatności do poniedziałku był ciągle w toku. Anulowałam płatność i aukcje. Sprzedawca nie dostał przelewu. Co mam dalej robić?

Pozdrawiam

Marzena @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@Marzena8504 Czekać. Przy nieudanej płatności pieniądze w ciągu 3 dni wrócą tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

Marzena8504
#7 Wielbiciel#

Mimo iż sama dziś anulowałam tą płatność i aukcje?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Marzena8504 Wydaje mi się, że tak ale dla pewności podaj numer zamówienia.
Oznaczyłaś moderatorki - niedługo tu zerkną i dadzą znać dokładnie.
Na przyszłość - wystarczy anulować płatność i ją ponowić, nie trzeba anulować zamówienia 🙂

oznacz moderatorów

Marzena8504
#7 Wielbiciel#

Numer zamówienia

c09998a0-8afb-11ee-b890-518c5b011ee0
 
Tak, ale gdybym anulowała płatność która przeszła mi z banku i zrobiła zapłać podobnie to nie było by tak że 2 razy bym płaciła za przedmiot? Długo użytkuje allegro ale pierwszy raz coś takiego mi się trafiło.
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Marzena8504 Nie bo nieudana płatność wraca automatycznie tam skąd wyszła. W bardzo rzadkich przypadkach taka płatność faktycznie może gdzieś 'utknąć' ale wtedy wystarczy kontakt z allegro i nie ma żadnego problemu ze zwrotem takiej nieudanej płatności.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marzena8504 Płatność do tego zamówienia jest anulowana, sam zakup również. Jeśli pieniądze nie wrócą na Twoje konto w ciągu najbliższych dni, prześlij potwierdzenie wpłaty przez formularz. Sprawdzimy gdzie trafiły środki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Marzena8504
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź, na razie czekam do czwartku.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinny wrócić w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów

Marzena8504
#7 Wielbiciel#

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi , pieniądze wróciły .

oznacz moderatorów