anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójny błąd płatnosci blikiem allegro lokalnie

Client:101043609
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  mam problem chcialam oplacic zamowienie z tej oferty

https://allegrolokalnie.pl-546t34u9349345t.shop/oferta/4bbfce98-6534-455e-96dd-2daaf2724dfb 

Dwukrotnie pobrało mi pieniądze z konta po komunikacie o błędzie płatności, a oferta nadal wisi. Chce sie upewnic ze pieniądze wrócą na moje konto bo nie wygląda to na żadna próbę oszustwa przynajmniej dla mnie

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko jeden problem to nie jest oferta na Allegro, to wygląda na oszustwo, byłaś zalogowana przy zakupie?

oznacz moderatorów

Client:101043609
#7 Wielbiciel#

Nie byłam i dlatego od razu porobiłam screeny z danymi tej osoby w razie czego. Natomiast strona normalnie ma wszystkie odnosniki jak zwykłe allegro lokalnie więc mam wątpliwości 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:101043609 Może ma ale to nie jest strona Allegro. to oszustwo, Tej kasy już nie odzyskasz. należy zglosić na Policję.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101043609 dane tej osoby są fałszywe lub pochodzą z przejętego konta allegro czy FB 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101043609 no to masz problem, nie widzisz w aplikacji że zatwierdzasz wypłatę w bankomacie 😞 to fałszywa strona która wyłudziła kod BLIK 😞 Nic nie wróci, kasa stracona, pozostaje udać się na policję 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:101043609
#7 Wielbiciel#

Mam numer telefonu to raczej nie są dane które da sie wykrasc i od tak ich uzyc

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:101043609  napisał(a):

Mam numer telefonu to raczej nie są dane które da sie wykrasc i od tak ich uzyc


To jest oszustwo, pieniędzy już nie zobaczysz, są już wypłacone w bankomacie.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To spróbuj zadzwonić, powtarzam zostałaś oszukana , kasy nie odzyskasz, należy zgłosić na Policje.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101043609 jest to próba oszustwa, bo jedyne i prawdziwe adresy naszych serwisów to allegro.pl oraz https://allegrolokalnie.pl, a tutaj jak widzisz adres jest inny. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów