anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z licytacjami

Client:104071212
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam pewien problem z licytacjami. Otóż gdy chcę dać jakąś ofertę, moja licytacja od razu jest przebijana o 50 groszy w górę i nie wiem jak na to zaradzić. Drugi problem jest taki, że często wręcz nie mogę przebić licytacji i cena zostaje taka sama. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

zigbrith
#8 Zapaleniec#

Jeśli Twoje oferty są od razu przebijane, to znaczy, że inny licytujący ustawił sobie swoją maksymalną ofertę wyższą od tego, co oferujesz i system przebija Cię z automatu z tego względu. Możesz podbijać dalej aż do skutku, albo również od razu ustawić swoją maksymalną ofertę i zobaczyć, czy przebije innych licytujących. 

Z drugim problemem nie pomogę, nie mam pojęcia i nie spotkałam się z czymś takim.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Licytacja na zwykłym Allegro oraz na Allegro Lokalne różnią się: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/poznaj-allegro-lokalnie-informacje-ogolne/jak-dziala-licytac...

nie wiem gdzie licytujesz ale dobrze jest znać zasady.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak z automatu masz przebijaną swoją ofertę to licytujesz zapewne na normalnym allegro gdzie ktoś może sobie ustawić większą kwotę licząc że go nikt nie przebije ,na AL kwota jaką się podaje przy przebiciu oferty jest od razu maksymalną jaka została podana. To że nie możesz przebić oferty jest trudne do wyjaśnienia (na pewno nie przebijesz u kogoś kto cię wpisał na listę "nieaktywnych kupujących" .

oznacz moderatorów