anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wystawieniem opinii

MAMY ROZWIĄZANIE!
aguniiek
#8 Zapaleniec#

Witam, przy próbie dodania opinii do zakupu wyskakuje mi komunikat " cecha może zawierać maksymalnie 50 znaków" zmieniałam już wszystko i nie wiem czego dokładnie się to tyczy?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Raczej 500 znaków, jeśli mówimy o ocenie sprzedaży. Za dużo liter. musisz coś "wykroić.

Policz literki. Spacje i inne.

oznacz moderatorów
aguniiek
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20210521-185608~2.png

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy.

oznacz moderatorów
aguniiek
#8 Zapaleniec#

A teraz? 🙂 

Polish_20210521_201808608.jpg

oznacz moderatorów
aguniiek
#8 Zapaleniec#

U mnie wyświetla się normalnie. 

Dodałam skrin gdzie potwierdza to że 50 znaków a nie 500 🙂

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

U Ciebie tak, u nas nie bo musi zatwierdzić moderator.😁

oznacz moderatorów
aguniiek
#8 Zapaleniec#

O kurde, nie wiedziałam 🤣 ale wtopa 🤦🏻‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

"Płęska żeć' nie jest powodem. Po prostu nie wiedziałaś 😀.

Nie ma powodu do wstydu.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Może po prostu napisz coś więcej.

Allegro chyba coś dzisiaj grzebie w konstrukcji kręgosłupa, bo kwiatki kwitną co chwilę

oznacz moderatorów
aguniiek
#8 Zapaleniec#

Nie mam za bardzo co więcej napisać odnośnie mojego problemu.. myślałam że może komuś też się tak przytrafiło. To nie tylko dziś mi się wyświetliło, wcześniej Przy próbie dodawania opinii także ale dziś wyjątkowo mi zależy by tą opinię dodać.. nie wiem do czego odnosi się to pojęcie "cechą" bo nigdzie nie przekraczam dopuszczalnej liczby znaków.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Wezwijmy moderatorów, na pewno pomogą.

msniezek

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aguniiek Jeśli sprawa jest aktualna, czy mogłabyś wstawić cały zrzut swojego ekranu z tym komunikatem? Postaram się to wyjaśnić, ale  bardzo pomógłby mi widok całego, Twojego ekranu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@aguniiek w Oceń zakupione produkty jako cechy możesz podać zalety lub wady i tam możesz podać maksymalnie tylko 50 znaków lub 10 cech

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296 W recenzji zakupu jest 5000 oraz zalety i wady.😁

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@LEW433  tak w recenzji produktu można wstawić 5000 znaków ale w zalety i wady możesz podać maksymalnie tylko 50 znaków dla jednej zalety lub wady lub 10 zalet lub wad czyli cechy produktu

oznacz moderatorów
nawrokrz
#7 Wielbiciel#

Czytam to piąty raz i jak dla mnie to masło maślane. Chodzi mi o pola zalety i wady. Czy są to w końcu pola niezależne od siebie czy nie. Czy mogę wpisać jedną zaletę, jedną wadę? Mi się nie udało. Dostaję komunikat o przekroczeniu 50-ciu znaków cech produktu. Poniżej zrzut ekranu, tego co chciałem opublikować. Aby system to przyjął musiałem wyciąć treść z pola wady i dopisać je na końcu w polu recenzji. Dla mnie chore.

Edit: Czy mam okroić pole Wady do 50-ciu znaków? Jeśli tak, to system ma tego pilnować a nie pozwalać pisać mi eseje, których na końcu nie przyjmie.

Screenshot_20220409-121352_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nawrokrz Skróbuj w wadach wpisać "brak śruby regulującej obrotu biegu jałowego". Daj znać czy problem nadal występuje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nawrokrz
#7 Wielbiciel#

Niestety, ale recenzję zamieściłem w takiej formie jak opisałem wcześniej i po jej opublikowaniu nie ma możliwości jej edycji. 

Ogólnie chciałem zaznaczyć, że sposób walidacji wprowadzonych wpisów przy recenzji produktu jest skomplikowany i nie rozumiem po co. Skoro mam do dyspozycji 500 znaków, to tyle powinienem mieć, a nie jakieś dzielenie przecinkami i inne cuda. Zróbcie dynamiczne pola dla kolejnych wprowadzanych wad/zalet z ograniczeniem w każdej z nich do 50-ciu znaków i na bieżąco informujcie bądź blokujcie możliwość wprowadzania kolejnych skoro system i tak nie pozwoli takiego wpisu zamieścić.

oznacz moderatorów
modna-com-pl
#7 Wielbiciel#

Tak, mam ten sam problem notorycznie I dostane szału. W koncu rezygnuje z wystawiania ocen... 

Beznadziejna developerka... gdzie sa QA testerzy w allegro app? Na kawie? A Moze project manager jest tak zajety ze wypuszczacie takie kwiatki?

oznacz moderatorów