anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z licytacją

Mariusz13081984
#1 Nowicjusz#

W czwartek rano licytowanie przedmiotów działało bez problemu. Wieczorem już nie mogłem zalicytować nic na żadnej aukcji - po wpisaniu kwoty i kliknięciu na szary napis "Licytuj" nic się nie dzieje. Nie wyskakuje okienko potwierdzania kwoty do zalicytowania, strona nie odświeża się. No po prostu Nic a upatrzone aukcje dobiegają końca :(.  Ktoś pomoże ?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

EvitaKO
#8 Zapaleniec#

Allegro, ja mam ten sam problem - chciałam doda  ofertę do obserwowanych, po zalogowaniiu się przcisk "obserwuj" znikł. Nie mogę tez lisytowac - dokładnie jak to opisali inni. Przepadła mi licytacja produktu, na którym mi zalezało.
Kiedy coś z tym zrobicie?
Przepadło mi kilka licytacji, a zaraz zakończy mi się opcja SMART.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@f-o-r-e-s-t Sprawdziliśmy dokładnie Twoje zgłoszenie, ale nie znaleźliśmy żadnych błędów po naszej stronie. W poprzedniej wiadomości napisałeś, że korzystasz z Windowsa XP, który w żaden sposób nie jest wspierany. Nieaktualna już przeglądarka również może powodować podobne problemy. Spróbuj proszę wyczyścić całkowicie dane przeglądarki i pliki cookies, ale to może pomóc jedynie przez krótki czas, dlatego zachęcam bardziej do aktualizacji  całego systemu i przeglądarki.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

WMPWZ
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam podobne problemy z licytacją. Obecnie nie mogę zalicytować aukcji nr 10110632980. Przycisk licytuj nie reaguje. Podobnie nie mogę nawiązać łączności ze sprzedającym. Nie reaguje przycisk wyślij wiadomość. Pozdrawiam. WMPWZ

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kedek62 @WMPWZ Której wersji windowsa używacie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kedek62
#7 Wielbiciel#

Windows  tu chyba niema nic do znaczenia , bo w telefonie ze swojego konta też nie mogę licytować.

oznacz moderatorów

wojk55
#7 Wielbiciel#

Witam,ja również mam kłopoty z licytacją od piątku,nie ma reakcji na moje licytacje.W sobotę dzwoniłem do allegro i przedstawiłem ten problem,miałem otrzymać na pocztę maila o przyjęciu zgłoszenia i wyjaśnienia problemu.Do teraz nic nie otrzymałem.Chciałem dokonać zapłaty za przedmioty w koszyku zakupów ale tam również nie było żadnej reakcji.Myślałem że to coś u mnie ale widzę że inni mają taki sam problem.To allegro coś kombinuje,brawo!!!

oznacz moderatorów

kedek62
#7 Wielbiciel#

Na jaki numer Pan dzwonił do allegro.Może więcej telefonów coś by dało.

oznacz moderatorów

ArtRoxy
#2 Obserwator#

  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ widzę że to już problem sprzed kilku miesięcy ale ja mam problem teraz z jedną licytacją. Inne przedmioty mogę licytować ale tej jednej nie moge ani zwiększyć kwoty ani nie działa przycisk licytuj. Nie działa to ani na tablecie ani ma telefonie w aplikacji. Czy można coś na to poradzić? 

oznacz moderatorów

ArtRoxy
#2 Obserwator#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  chodzi o numer oferty: 10876584745

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ArtRoxy sprawdziłam to i nie powtórzyłam błędu, dlatego sprawdź czy na innej przeglądarce problem również występuje. Jeśli się uda licytować w innej przeglądarce wyczyść proszę cisateczka i pamięć podręczną tej, którą używasz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fhtop
#1 Nowicjusz#

Od wczoraj nie mogę niczego licytować,mam wrażenie że zostałem zablokowany ,dlaczego

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@fhtop Wiele osób tu o tym pisze, być może jest to jakiś błąd Allegro. Na początek wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów