anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przeciwdziałanie nielegalnej sprzedarzy.

Client:60956207
#10 Popularyzator#
  • Prosze o szybkie przeciwdziałanie ,sprzedarzy nielegalnych kopi butów Nike .Sprzedawca sprzedaje kopie butów Nike ,narażając firme Nike na kolosalne sumy strat pieniężnych .Prosze o zablokowanie sprzedającemu możliwości sprzedarzy i ukruceniu nielegalnych praktyk.Na swoim koncie ma ponad 4000 ogłoszeń ,więc w gre wchodzą duże pieniądze.Nazwa sprzedawcy to @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ : FDOERG
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

az1rael
#21 Demiurg#

Allegro nie bedzie niczemu przeciwdzialac niech nike wysle pismo przedsadowe do sprzedawcy

oznacz moderatorów

Client:60956207
#10 Popularyzator#

Dlaczego wypisujesz z dwóch kont i hejtujesz mi wypowiedź?Mylisz sie że nie będzie żadnej reakcji allegro na tą sprawe .Jestem przekonany że zainteresują się tym czego dotyczy zgłoszona sprawa .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

niczym się nie zainteresują dlatego masz od roku na allegro wysyp chińczyków z podróbkami w aukcjach idących na miliony gdzie sklep potrafią odtworzyć w 2 dni na nowo a ich przypięte produkty do katalogu to podróbki, temat ponawiany setki razy nie ma woli sprawczej a każda sprzedana rzecz to kasa dla allegro nie ważne co to jest a że kupujący mają potem zwroty na chiny za swoje pieniądze przekraczające wartość towaru to nikogo nie obchodzi allegro zamknie 1 konto chińczyki zakładają 5 nowych takie konta utrzymują się ok 3 miesiące.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:60956207  Jakieś dziwne oskarżenia wypisujesz.  Jeśli jesteś legalnym przedstawicielem NIKE to na pewno  masz skuteczniejsze argumenty niż wypisywanie takich tekstów na forum Allegro. Tutaj niewiele osób to czyta, zobacz na swoim koncie ile osób czytało.

Nawet jeśli tą przewrotna metodą chcesz nakłonić czytających do odwiedzenia ofert sprzedawcy to uwierz mi, spam mało skuteczny.

 

oznacz moderatorów

Client:60956207
#10 Popularyzator#

Twój komentarz nie jest trafny ani w żaden sposób pomocny.

Za ten tekst napisany przez Ciebie: ,,Nawet jeśli tą przewrotna metodą chcesz nakłonić czytających do odwiedzenia ofert sprzedawcy to uwierz mi, spam mało skuteczny.'' 

-Mam nadzieje że zespół allegro da jakieś ,pouczenie ,czego nie powinno sie wypisywać na forum .Bo za to moim zdaniem powinni Ci zablokować możliwość wypowiedzi i usunąć twój komentarz.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Przecież to są oryginalne, najprawdziwsze buty firmy N.IK.E. 🙂

Lepiej sprzedawać tak niż jako Nike, przynajmniej kupujący nie liczy na oryginał.

oznacz moderatorów

Client:60956207
#10 Popularyzator#

Szanowny Użytkowniku,

Dziękuję za komentarz. Chciałbym wyjaśnić, że moje zgłoszenie dotyczyło nielegalnej kopii butów, a nie samej nazwy. Kwestia kopiowania produktów Nike jest nielegalna i ma poważne konsekwencje. Dlatego zwracam uwagę na każdy szczegół, aby zapewnić autentyczność i jakość produktu. Mam nadzieję, że teraz jest jasne, dlaczego podjąłem tę decyzję. Dziękuję za zrozumienie.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Client:60956207 Niestety Allegro niewiele robi z podróbkami, moim zdaniem jest ciche przyzwolenie na handel takimi artykułami, jeśli tylko jakość towaru jest dobra i sprzedający dostaje dobre komentarze. W przypadku tego konta może jednak Allegro podejmie jakieś działania, bo sprzedawca nazywając buty N.IK.E wprost przyznaje się do sprzedaży towaru nieoryginalnego. Nie zdziwię się jednak jeśli nic nie zrobią.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:60956207 Zamiast bezskutecznie pisać tu na forum AG, po prostu napisz doniesienie do firmy NIKE > załącz kilka linków do aukcji > podaj nazwę sprzedającego > niech oni działają skoro twierdzisz, że to nielegalne kopie > i tak się martwisz o dochody firmy NIKE

Jak na razie to tylko chcesz banować doświadczonych forumowiczów za to, że ośmielają się mieć swoje zdanie > po to jest to forum aby każdy mógł wyrazić swoją opinię > a nie "ja tak mówię i tak ma być, a jak się nie podoba to ban" > minęły te czasy, kiedy była tylko "jedna słuszna linia" > a resztę się zastraszy albo wytnie😎

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:60956207 A po czym rozpoznajesz, że to kopia > sprzedawca wyraźnie napisał w ofercie > Ponieważ nasze ceny są lepsze niż u innych sprzedawców, a platforma nie pozwala nam w pełni oznaczać marek, gwarantuję, że wszystkie oferowane przez nas produkty są w 100% oryginalne i autentyczne, bezpośrednio od najlepszych producentów. Jako ich wieloletni i rzetelny partner, jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wielu wysokiej jakości marek w Polsce i za granicą. 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

No tak, sprzedawca gwarantuje, że są to w 100% oryginalne i autentyczne buty marki N.ik.e (nie mylić z Nike) i są autoryzowanym sprzedawcą tej marki - napisał prawdę 😄

oznacz moderatorów

Client:60956207
#10 Popularyzator#

Po prostu przyznaje się oficjalnie że kopiuje nielegalnie buty marki ,która ma zastrzeżony znaczek firmowy dla siebie .Używanie zastrzeżonych znaków towarowych i wykorzystywanie ich dla własnych korzyści ,bez zgody producenta jest niezgodne  z prawem ,mam nadzieje że allegro odpowiednio zareaguje ,jak i sama firma Nike dowie się o sytuacji ,a gościu który ma na swoim koncie 4000 ogłoszeń różnych rozmiarów i dużej liczbie sztuk dla każdego ogłoszenia ,dostanie od firmy NIKE ,pismo przedsądowe z wezwaniem do zapłaty za naruszenie dóbr osobistych wykorzystanie zastrzeżonych przez nich znaków towarowych. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60956207 jeśli uważasz, że dana oferta łamie nasz regulamin, prześlij ją proszę do sprawdzenia przez opcję "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:60956207 przekładając na polski zgłaszaj te kilkaset lub kilkatysięcy ofert podróbek osobno wszak masz czas 

oznacz moderatorów