anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przymusowy powrót do strony głównej - Aplikacja Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
GieldaMM3
#8 Zapaleniec#

Nie ważne co się robi w aplikacji Allegro na androida (szukanie, kupowanie), po wyjściu z aplikacji i powrocie wyrzuca nas do strony głównej Allegro. Jest to BARDZO uciążliwe przy poszukiwaniu przedmiotów i szczerze mówiąc po czwartym wpisywaniu i sortowaniu wyników człowiek traci ochotę na dalsze korzystanie z aplikacji. Czy jest to tymczasowy błąd? Może jest to specjalne działanie Allegro abyśmy podziwiali stronę główną. Jedno jest pewne: odrzuca od korzystania z serwisu. Czy coś wiadomo na ten temat?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Knowhere
#21 Demiurg#

@GieldaMM3 Zatem z niej nie wychodź, tylko zrzucaj ją do tła - wtedy apka nie ładuje się na nowo.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
GieldaMM3
#8 Zapaleniec#

Chodzi o to że nawet po zrzuceniu w tło, przejściu na inną apkę i powrót do Allegro powoduje wyrzucenie na główną. Wolnej pamięci podręcznej telefonu jest dość miejsca więc nie jest to powód wywalania. Problem zaczął się w momencie pojawienia się wyprzedaży BLACK FRIDAY i trwa do dziś. Pojawia się na moim telefonie jak i na żony.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GieldaMM3 Czy zaktualizowałeś aplikację do najnowszej dostępnej wersji? Powinno pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@GieldaMM3 Hm, celowo sprawdzałem przed napisaniem posta i u mnie tak się nie dzieje. Odpalam apkę allegro (wersja 6.58.1), wyszukuje coś i zrzucam ją do tła, odpalam inną apkę i zrzucam ją do tła, na powrót wybieram z tła apkę allegro i nadal mam widoczną w niej zakładkę z wynikami wyszukiwania.
Może w międzyczasie system (albo jakaś inna apka) hibernuje Ci apki zrzucane do tła.

PS Spróbuj wyczyścić dane aplikacji w ustawieniach systemu i zalogować się do niej ponownie (aczkolwiek ja sprawdzałem bez logowania).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
GieldaMM3
#8 Zapaleniec#

Odinstalowałem apkę i pobrałem ponownie. Wygląda na to że problem ustał. Sprawdzę jeszcze na innym telefonie. Dziękuję za błyskawiczne odpowiedzi.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@GieldaMM3 Apek nie trzeba przeinstalowywać, żeby wrócić do ich ustawień domyślnych. Jak pisałem wcześniej, wystarczy usunąć ich dane z ustawień systemowych.
Nie ma za co:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów