anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

-cmoki-
#9 Pomysłodawca#

@AureIia  Wylogowanie. Stary poważny błąd. 

oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

@-cmoki-ale w aukcjach, czy ogłoszeniach? W ogłoszeniach wylogowuje w chwili próby zapłaty, potem jest ona niemożliwa i po 5 ciu dniach sprawa się anuluje :). Piszę o sytuacji znalezienia czegoś, zalogowania się i próby kupna, więc czasem wywala po kilkunastu sekundach od zalogowania. A w zwykłych aukcjach nie wiem. Dodam, że używam telefonu, nie kompa. 

oznacz moderatorów

-cmoki-
#9 Pomysłodawca#

@AureIia Niki Nie. Jest ten sam problem jak za poprzedniej Cafe. Zakładka na starej (odświeżanie z atomatu)  Tak jest też dzisiaj.

oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

@-cmoki- ja dostaje powiadomienia na maila o postach (jeszcze nie doszłam, jak wyłączyć), klikam w link i każdorazowo jestem wylogowany, nie mogę kliknąć łapki i wywala mnie i tak w kółko.... Chyba już tu nie będę pisać. Nerwowa jestem na starość.

P. S. Da się e tu wejść że strony normalnego allegro? Jakiś link Fo Cafe, filiżanka kawy itp? 

oznacz moderatorów

-cmoki-
#9 Pomysłodawca#

@AureIia  Kliknij w awatar i preferencje...sprawdź ptaszki zaznaczone 😁

Z normalnego All, to jest na dole....

oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

@-cmoki-  niestety z telefonu nie ma wejścia z allegro. Cóż, pozdrawiam wszystkich w każdym razie. 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@AureIia witaj! Na samym dole, w stopce strony, jest link Spytaj Społeczność. Również w przeglądarce na telefonie. To dopiero drugi tydzień od startu, jak się wszystko uda to będą też inne linki, o wiele wyżej, a być może będzie i nowe DiR, i nowa Mydelniczka 🙂

A link do wyłączenia powiadomień jest w każdym powiadomieniu - można to też zrobić tu: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-subscriptions:notification-settings.

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek Warto zrobić dla samej Aurelki...jak już nie chcesz dla nas 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

Maciek, ślepa jestem i stara, kurcze, nie mam, przedtem przewijalam w dół, próbowałam na boki i nic. 

Druga sprawa: po kliku w link z maila, o którym piszesz trafiam wylogowana na miło cię widzieć itd 🙂 Ja to mam zawsze pecha. 

Trzecia sprawa: ile teraz allegro wyjaśnia niemożność techniczna przy próbie zakupu z ogłoszeń? Ostatni ticket z 5 stycznia, bym czekała na odp. więc kupiłam poza allegro, ledwo się sprzedający zgodził.  😞

Screenshot_20200122_011444_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@AureIia w aplikacji rzeczywiście nie ma - ale na stronie, w przeglądarce na telefon jest. Co do wyłączenia powiadomień, dlatego właśnie podałem Ci powyżej bezpośredni link do zakładki 🙂

A jeżeli chodzi o nieudany zakup, musiałbym znać więcej szczegółów (np. numer ticketa).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

@msniezek wszystko jasne, ja na telefonie tylko z apki, dlatego nie wiem, jak tu wejść :), dodajcie filiżankę, czy coś w mobilnej.

Link z maila "kliknij tutaj" właśnie nie prowadzi mnie do zakładki do wyłączenia, tylko na miło Cię widzieć. Muszę wtedy szukać, gdzie ten wątek. Gdzieś jest jakiś błąd.

Ticket Odpowiedź na zgłoszenie nr "07488074" [ ref:_00D24aE05._5001o4AQxKm:ref ] Tak jak pisałam, przeanalizuj, 2 x ogłoszenie lokalne do końca przeszło, musiałam przekonywać na sms, że nie jestem początkująca, by podał nr konta. 

oznacz moderatorów

jasmin76-2009
#9 Pomysłodawca#

@msniezek @Nowa  Mydelniczka, tak tak i jeszcze raz tak 😃

oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

Może głupie pytanie, ale czy ktoś dał znać Romce, że tu nas może znaleźć? Ona nie ma fb.... 

oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Zadzwonię do Romci wieczorem. Teraz muszę do roboty. 🙂 Cześć, @AureIia !

oznacz moderatorów

romanach
#9 Pomysłodawca#

Już jestem! Jutro do Ciebie zatelefonuję, żebyś mnie za rączkę poprowadziła po tym nowym cudzie. 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@AureIiaPowitać i stare cafe się przypomina 🙂

A tak z Twojego posta : jestem wylogowany vs Nerwowa jestem  😎

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@AureIiatu masz sznurek: https://spolecznosc.allegro.pl/
Wklep se do ulubionych;-P

 

oznacz moderatorów

Miszcz_ort
#8 Zapaleniec#

Miłego....

 

Chociaż to już nie to samo 🙂

Muzyka dział by się przydał... Dawno z magdal się kłóciłam się o lepszy gust muzyczny... 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Miszcz_ort Ojeżu... 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

gosia997111
#9 Pomysłodawca#

No niestety żyję 🙂

oznacz moderatorów