anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty payu x50%

MAMY ROZWIĄZANIE!
brunecik502
#8 Zapaleniec#

witam mam takie pytanie odnośnie rat payu 50rat

jestem kupujacy i jestem zainteresowany kupnem bizuterii u sprzedajacego ( firma /sklep) i chcialbym zakupic na raty u tego sprzedawcy ale na raty payu np 269 zl na 50 rat , wspolpracuje on tylko z jednym bankiem Credit Agricole , bardzo zalezy mi na tym kupnie ale nie korzystalem jeszcze nigdy z rat payu po 50 rat oprocz rat allegro pay , czy podczas skladania wniosku w formularzu i wybranie sposrod rate co miesieczna do splaty to rzeczewiscie place taka jaka jest podana w formularzu np 269 zl ze kiedy przyznaja mi zakup i raty to mimo ze nie posiadam konta w banku Credit Agricole a posiadam w Santander to podczas przyznania mi rat , bank nie naliczy mi dodatkowych jakichs odsetek do tych 269 zl ? Nie znam sie na tym , jeszcze nie bralem nigdy zakupu w takiej formie i na taka duza kwote zakupu , czy nie ma w tym jakichs ukrytych kruczkow ze popadne potem w spirale długów ? Bardzo prosze o jak najszybsze udzielenie mi pomocy odpowiedzi , dziekuje i pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@brunecik502 nie musisz mieć konta w banku, który udzieli Ci kredytu na zakupy. Raty są z pewnością 0%, zatem nie poniesiesz dodatkowych kosztów. 🙂 Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz odnośnik do regulaminu usługi. Zachęcam Cię do zapoznania się z nim. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
brunecik502
#8 Zapaleniec#

hej witam dziekuje za odpowiedz ale to nie sa raty te 0% tylko te zwykłe raty z rrso czy jakos tak  ale i tak dzieki za odpowiedz pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

Źle się u nas dzieje, jak już zakup za 269zł trzeba na 50 rat brać -,-

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tu, w tym kraju.☹️

oznacz moderatorów