anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd się bierze Twoja kwota maksymalna w licytacji?

vivvi29
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, zalicytowałam przedmiot. Cena aktualna była 42 zł. Licytowalam przez aplikację mobilną. Wpisałam 45 zł.

Dostałam maila, że mam najwyższą ofertę, że cena aktualna przedmiotu 52 zł, a Twoja maksymalna cena 455 zł (!). Nic takiego nie wpisywałam skąd się wzięło to 455 zł??

Wbiłam na licytację jeszcze raz i wpisałam 52 zł. 

Dostałam drugiego maila, że mam najwyższą ofertę, że aktualna cena przedmiotu 52 zł, a Twoja maksymalna cena 55 zł. 

Skąd Allegro wzięło najpierw 455 zł, a potem 55 zł jako "Twoja maksymalna cena"? 

Moja maksymalna cena to 52 zł. Jak to mogę ustawić? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Client:44052296
#21 Demiurg#

😀 wpisując 45 wpisałaś 455 o to cała zagadka. na telefonie o pomyłkę bardzo prosto.

oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#

A jak wytłumaczysz 55 zamiast 52?

Przykre, że na forum jest tyle śmieszkujących co wiedzą lepiej i umieją tylko wmawiać. Włącznie z administratorami. 

Ja jednak będę uparcie tkwić przy swoim. 

Cieszę się, że sprawdziliscie logi. Jednak mimo wszystko proszę o ponowne zgłoszenie tematu do IT - do ponownego przetestowania, bo jak zapis do bazy lub logów był na końcu błędnego procesu to same logi tego nie pokażą. Tzn. mogą wskazywać wtedy błędne wartości. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@vivvi29 Przykro mi, że nie jesteś usatysfakcjonowana z odpowiedzi, ale sprawdzaliśmy to już dwukrotnie i trzecie zgłoszenie niczego nie zmieni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów