anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ograniczył Ci zakupy w jego ofertach. Skontaktuj się ze sprzedającym....

Majkel_1985
#7 Wielbiciel#

O co w tym chodzi? Mam prawidłową historię zakupów z "Kopier" a oni mi taki komunikat i brak odpowiedzi na pytanie o co w tym chodzi?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Majkel_1985 Co masz na myśli "prawidłową historię zakupów". Bez powodu nikt Kupujących nie dodaje do blokady. Może nadużywałeś jakiś uprawnień, może szał zwrotów? My możemy tu tylko zgadywać, ale coś na pewno poszło nie tak....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Majkel_1985
#7 Wielbiciel#

Nic absolutnie takiego nie było. Stąd moje zdziwienie. No właśnie wyobraź sobie że bez powodu.

[edycja]

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Majkel_1985  napisał(a):

Nic absolutnie takiego nie było. Stąd moje zdziwienie. No właśnie wyobraź sobie że bez powodu.

PS. Na wszystkich światowych platformach nikt problemów ze zwrotami akurat nie robi. Polaczki tylko się tak zagonić dały że Janusze mordy krzywią gdy ktoś postanowi skorzystać z prawa konsumenta i postanowić zwrócić towar do czego ma pełne prawo.


Jesteś cham i rasista.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o sprawdzenie historii tego konta, co tak gardzi innymi.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Majkel_1985 A ty jesteś kto? > niemiaszek, żabojad, pepiczek czy inny?

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

... coś wschodem zaleciało .. .daj daj daj

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wrzucił Cie na Czarną listę, coś nie poszło z poprzednimi zakupami? zwrot reklamacja dyskusja itd.

oznacz moderatorów

Majkel_1985
#7 Wielbiciel#

No właśnie nic absolutnie takiego nie było. Stąd moje zdziwienie.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Majkel_1985 Obniżanie gwiazdek w komentarzach?

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Majkel_1985
#7 Wielbiciel#

Co jakie obniżanie? Nawet nie wiem o czym mówisz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poszukaj u innego, szkoda czasu na rozpamiętywanie. Jesteś Masz chamskie odzywki, nie dziwie się że blokada weszła, Januszku zakupów. Co to za odzywka "Polaczki". Co to ma być  

oznacz moderatorów

Majkel_1985
#7 Wielbiciel#

Jak czegoś nie rozumiesz to nie znaczy że musi być chamskie, czytaj ze zrozumieniem.

oznacz moderatorów

Client:39984935
#1 Nowicjusz#

olej ich załóż sobie nowe konto i problem z głowy

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Dużo syfu narobił alleasystent i jego "trudny klient". Allegro taki menadżer powinno zablokować za działanie na szkodę kupujących i omijanie zasad Allegro.

Autoresponder w wiadomościach, sporach, opcja "trudny klient", gdzie wystarczyło wklepać nazwę klienta i już na tysiącach kont leciały bany CL.

 

Zaraz pewnie znajdą się obrońcy tego ustrojstwa, a Allegro ogólnie ma ten problem gdzieś. Co prawda zablokowali "trudnego klienta", może i też po moich skargach na ten system, ale reszta dalej działa. Na dziś mogę wykazać brak odpowiedzi na pytania od kilku sprzedających, którym nie poleciały statystyki, bo odpowiedział autoresponder, ale odpowiedzi na pytanie nie ma do dziś, a mijają tygodnie, miesiące...

Moderacja czyta to wszystko, zgłaszajcie te buble wyżej, niech ktoś w końcu zrobi z tym porządek.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Majkel_1985
#7 Wielbiciel#

Brawo, w końcu jakiś głos rozsądku.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Majkel_1985 głos rozsądku , żaden sprzedawca nie doda klienta bez wyraźnego powodu , ba... na allegro to również nie jest prosta sprawa bo sprzedawca musi wskazać minimum 3 transakcje z klientem  i podać powód , to nie te czasy ,że klienta się banowało ot... tak ,, na wszelki wypadek ,, bo znajomek się pożalił .

oznacz moderatorów

WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

no nie do końca , kupiłem np palmrest do laptopa sprzedawany jako NOWY , przyszedł refabrykowany /wspawana na nowo klawiatura/ zamiast nitów fabrycznych pogrzane plastikowe bobki. założyłem spór bo ewidentie to nie noa rzecz, spór wygrałem , częściowy zwrot i.... czarna lista mi się dostała. Mimo ze wina sprzedającego to  i tak...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@WAMPIREZ to musiało być dawniej i aktualnie nie figurujesz na CL tego sprzedawcy . Od czerwca jest dokładnie tak jak napisałem wyżej .

oznacz moderatorów