anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca z Chin

Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

 

Dlaczego allegro pozwala sprzedac Chińczykom, powinno allegro im zakazać sprzedaży na Allegro z nimi są zawsze same problemy. 

 

Drodzy użytkownicy nie kupujcie nigdy od sprzedawców z Chin

 

Kupiłem hak obrotowy przykręcany do ściany, otrzymałem spinki 

Wcześniej 2 razy kupiłem od Chińczyków otrzymałem nie te przedmioty które kupiłem, teraz jest 3 taka sytuacja ponownie otrzymałem nie ten przedmiot co kupiłem.

 

Zakaz sprzedaży na Allegro dla Chińczyków 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Dune-kun
#8 Zapaleniec#

Alternatywnie, użytkownik powinien świadomie zaznaczyć opcję, że chce, aby my się wyświetliły oferty z poza UE - wyświetlanie ofert z Chin nie powinno być funkcjonalnością domyślną.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Agent555 to po co kupujesz ? Allegro nie zabroni, bo pewnie jest odpływ ofert naszych firm a do statystyk musi ładnie wyglądać ile to my mamy ofert i sprzedawców 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Dune-kun
#8 Zapaleniec#

@kostas11 problem w tym, że możesz nie zauważyć, że kupujesz z Chin.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Dune-kun jak ktoś jest zaślepiony niską ceną to tak, od ponad 15 lat tu kupuje i nigdy nie maiłem z tym problemów, raz kupiłem od Chińczyka ale szło to z magazynu Allegro i w razie co tam był zwrot 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak widzisz cenę znacząco niższa od rynkowej tu już jest znak by taką ofertę dokładnie przejrzeć . Nie ma co liczyć na oryginalny sprzęt za 1/3 ceny.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety tak Ci się wydaje 🙂 ile tu jest postów że kupili bo była atrakcyjna cena a jak przyszedł towar to dopiero czytali opis 😄

Tak samo jak kupowali zdjęcie produktów itp. 😄

Czytamy opisy to chyba tylko my sprzedawcy, reszta zdjęcie + cena i jest zakup a potem płacz na forum 🙂

Ostatnio był nawet post o hulajnodze że tak sama u nas 1000 zł a z Chin za 300 zł i chciał kupić 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Choć wzrok już nie ten to jak do tej pory nic od chińczyka mi nawet przypadkiem nie weszło ,ale masz rację ci co kupują okazyjnie albo szukają okazji stają się jeleniami .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlaczego zabronić? są tacy co chcą tam kupować.

oznacz moderatorów

Livek
#9 Pomysłodawca#

Chińczyk  kota w worku sprzedał i dogadaj się z nim potem zły towar,    panie dobry towar  . Skandalem jest że   allegro kasuje Polakom konta  na Allegro sprzedawcom   z 100% pozytywów  traktują jak złoczyńców . Dostali ustawe o praniu pieniędzy i wspieraniu terroryzmu zawracają głowe by przesłać skan dowodu osobistego gdy ja na allegro od 14 lat z niezmiennymi danymi. Nie pozwalają nawet sprzedać z opcją płatność  za pobraniem Nie wiem kto jest kolejnym właścicielem Allegro szemrane spółki psują  coś co było bezproblemowe 

oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

towary sprowadzane z Chin są objęte kilkoma dodatkowymi opłatami. Cło przy zakupach z Chin jest uzależnione od kosztu zakupionego towaru. Z cła zwolnione są produkty o niewielkiej wartości. Podstawą prawną jest Dz. U. Unii Europejskiej seria L Nr 324, s. 23, który reguluje, że przesyłki o łącznej wartości nieprzekraczającej 150 euro transportowane .......i teraz jesli tego nie wiesz mozesz duzo stracic....

 

oznacz moderatorów