anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie ocen i komentarzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry. Chciałam się doradzić.

Kupilam kolczyki. Dałam 4 gwiazdki. I komentarz: "Piękne, ale chyba zawierają nikiel, bo uszy puchną". I to jest zgodne z prawdą, bardzo puchną. 4 gwiazdki usunięto oraz usunięto komentarz. Dlaczego? Czy Sprzedający ma jakieś znajomości. Jestem osobą prywatna, ale mogę chyba zostawić ocenę? 

Nie możnabylo zostawić choć 4 gwiazdek. Usunęli wszystko. Uważam, że to nieuczciwa praktyka. Dziękuję za opinie.

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
A3dam
#19 Nestor#

@Client:34838692 
Kupilam kolczyki. Dałam 4 gwiazdki.

Dałaś 4 gwiazdki kolczykom czy sprzedawcy ?


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Kolczykom

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Kolczykom.

Oraz Za zgodność z opisem 4 gwiazdki.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:34838692 a co napisałaś. Może użyłaś jakiegoś słowa nieregulaminowego ?

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:34838692 
Podaj numer oferty lub link do niej.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry. 🙂 Chciałam się doradzić.

Kupilam kolczyki. Dałam 4 gwiazdki. I komentarz: "Piękne, ale chyba zawierają nikiel, bo uszy puchną". I to jest zgodne z prawdą, bardzo puchną. 4 gwiazdki usunięto oraz usunięto komentarz. Dlaczego? Czy Sprzedający ma jakieś znajomości. Jestem osobą prywatna, ale mogę chyba zostawić ocenę? 

Nie można bylo zostawić choć 4 gwiazdek? Usunęli wszystko! Allegro we współpracy ze Sprzedającym, bo pewnie się poskarżył Uważam, że to nieuczciwa praktyka. Dziękuję za opinie  🙂

 

oznacz moderatorów
SZCZEPANIKNAGROB
#2 Obserwator#

Po prostu allegro uznało że puchnięcie uszu to nie jest opis produktu, tak mi się wydaje, a wtedy usuwają i gwiazdki i opinie. Sprzedający nie ma raczej znajomości, po prostu przy każdej opinii masz możliwość zgłoszenia opinii i allegro czasem po wyrywkowej weryfikacji lub zgłoszeniu to usuwa jeśli w ich mniemaniu nie jest zgodne z regulaminem. Sprzedający tak na prawdę możliwe że nawet o niczym nie wie. Jak miałbym stawiać w tym przypadku to raczej chodziło o te uszy, choć znawcą nie jestem. często widziałem komentarze nie dotyczące transakcji np "nie doszło, za drogie" albo coś a później oglądając te same produkty te opinie znikały więc pewnie o to chodzi. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34838692 Dlaczego uważasz, że Twój komentarz został usunięty? Wystarczy wejść na oceny sprzedającego i to sprawdzić. Twoja opinia obecnie jest na 6. stronie

ko_alka_0-1646379512789.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o ocenę do oferty kolczykow, nie ocenę Sprzedającego.

Naprawdę została usunięta. Chciałam ostrzec ludzi, którzy reaguja na nikiel i ołów opuchlizna uszu. Ja wkrętki wymieniłam na srebrne.

Dziękuję  że odpisałaś Moderatorze. Uważam, że te 4 gwiazdki za ocenę kolczykow mogło Allegro zostawić. Wygumkowali mnie całkowicie- i gwiazdki i komentarz. Uważam  że Sprzedający ma znajomości.

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Ps. To ta sama aukcja, wyszukuję ją z zakładki Moje zakupy. Usunięto mnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34838692 Skonsultuję dla Ciebie tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Nie upieram się przy niklu, nie mam dowodów. Ale 4 gwiazdki mogły zostać, skoro puchną mi uszy, mogę oddać jedna zwiazdke.

Allegro zamknęło dziś rano dyskusję bez słowa wyjaśnienia. Poczułam się jak mucha, kantora trzeba przegonić, bo za bardzo brzęczy. Proszę Cię o przywrocenie 4 gwiazdek, jeśli możesz. Komentarz odpuszczam. Dziękuję Moderatorze za szybką reakcję. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:34838692 
Poczułam się jak mucha, kantora trzeba przegonić, bo za bardzo brzęczy. 

Do tej pory sama jednak nie podałaś ani numeru oferty , ani linku do niej.


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Nie zamierzam robić ani reklamy ani antyreklamy. Podpuszczasz mnie? Jesteś tym Sprzedającym?

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Jestem tu od niedawna na forum, jestem nieufna. Nie wydaje mi się, żeby Twoja prośbą służyła i zmierzała ku rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:34838692 wiesz żeby się do czegoś odnieść trzeba zapoznać z sytuacja po obu stronach. Na razie znamy sytuacje tylko z Twojego opisu.

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dziekuje, że odpisujecie. Jednak na aukcji nie ma mojego komentarza. Był jakiś czas, ale teraz fizycznie go NIE MA. Wygumkowano mnie. Nie możecie mi pomóc. Tylko Moderator może. Mi to pachnie znajomościami, tzn.:

Usuwane są oceny poniżej 5 gwiazdek i tyle!

Dziękuję.

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

UWAGA. A KTOS Z ALLEGRO FIRMUJE TEN PROCEDER.

Wiem, że to nie jakaś afera, ale nie wiedziałam że na Allegro coś takiego się zdarza! Manipulowanie ocenami Kupujących jest praktyką, która w takim dużym serwisie zakupowym nie powinna mieć miejsca. A jeśli zdarzyła się - powinna byc piętnowana!

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Client:34838692 jest różnica między byciem nieufnym a rzucaniem bezpodstawnych oskarżeń. Poczekaj na wyjaśnienie sprawy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów