anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie ocen i komentarzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry. Chciałam się doradzić.

Kupilam kolczyki. Dałam 4 gwiazdki. I komentarz: "Piękne, ale chyba zawierają nikiel, bo uszy puchną". I to jest zgodne z prawdą, bardzo puchną. 4 gwiazdki usunięto oraz usunięto komentarz. Dlaczego? Czy Sprzedający ma jakieś znajomości. Jestem osobą prywatna, ale mogę chyba zostawić ocenę? 

Nie możnabylo zostawić choć 4 gwiazdek. Usunęli wszystko. Uważam, że to nieuczciwa praktyka. Dziękuję za opinie.

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dobrze.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@msniezek  Czytam że jednak nie zostało wyjaśnione tylko zamknięta sprawa, jest różnica między byciem nieufnym a rzucaniem bezpodstawnych oskarżeń. Poczekaj na wyjaśnienie sprawy.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Wciąż konsultuję tę sytuację i wrócę tutaj z konkretną odpowiedzią. Dyskusja została zamknięta, bo nie jest to miejsce na wyjaśnianie tego rodzaju sprawy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dobrze. Bardzo liczę na Ciebie. Uważałam Allegro z rzetelną platformę.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:34838692 a co z wypowiedzią moderatorki

@Client:34838692 Dlaczego uważasz, że Twój komentarz został usunięty? Wystarczy wejść na oceny sprzedającego i to sprawdzić. Twoja opinia obecnie jest na 6. stronie

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:34838692 
Twoja nieufność w mojej opinii jest niczym nieuzasadniona - przypomnę, że to Ty przyszłaś na forum szukać pomocy.
Aby odpowiedź/pomoc miała szansę przedstawiać sobą jakąś wartość - w takim przypadku należy zapoznać się z treścią oferty i obiektywnie ocenić np. czy produkt był faktycznie niezgodny z opisem sprzedawcy czy tylko z wyobrażeniem kupującego. 
Unikanie podania numeru oferty (lub linku do niej) może natomiast wzbudzać uzasadnione wątpliwości co do osoby pytającego, a zwłaszcza w przypadku gdy: opowiadane: 
"Piękne, ale chyba zawierają nikiel"
zdecydowanie różni się od faktycznie napisanego:
"Piękne, ale kolczyki zawierają nikiel"
.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Skąd mam wiedzieć co napisałamco do przecinka, jak mi to usunęli? 

Poza tym, proszę czytać ze zrozumieniem. Chodzi mi o 4 gwiazdki. Komentarz jest drugorzędny i wyraźnie o tym wspominam Moderatorowi.

 Dlaczego usunięto 4 gwiazdki? Nie mam prawa wyrazić swojej opinii? Tylko w tych chińskich sklepach jest po 5 gwiazdek na wszystko! 

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:34838692 
Skąd mam wiedzieć co napisałamco do przecinka, jak mi to usunęli

Z wypowiedzi moderatora wynika, że "nie usunęli".
Jednak uporczywe unikanie podania numeru oferty lub linka do niej - nie poprawia Twojej wiarygodności w tym wątku.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

To ciekawe, że znasz dokładną treść mojego komentarza do aukcji, poprawiasz autora tj. mnie ( bo po usunięciu nie wiem jsk brzmual dokladnie), a nie wiesz o jaką aukcję chodzi! 😃Level Koryfeusz zobowiązuje do większej przenikliwości. Tylko trollom się odpuszcza. Udanej dalszej zabawy.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Client:34838692 
To ciekawe, że znasz dokładną treść mojego komentarza ...

Parafrazując Marka Twaina :
"Lepiej było nie pisać wcale i wydać się mało wiarygodną, niż napisać to co powyżej ..."

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Chodzi o ten zakup:

https://allegro.pl/oferta/kolczyki-oryginalne-dlugie-wiszace-akrylowe-kwiaty-9398132432

 

W dalszym ciągu nikt z Allegro nie odpowiedział mi na pytania z początku wątku, pomimo deklaracji Moderatora, że zasięgnie informacji w sprawie. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

To czemu Moderator mi napisał, że wyjaśni sytuację? 

Tylko dla Ciebie to oczywiste. Uważam, że jesteś stronniczy. I to na pewno nie po mojej stronie, osób kupujących. Jesteś sprzedawcą, nie zależy Ci na wyjaśnieniu tematu.

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Moderatorze, czy zdołałaś może coś ustalić w mojej sprawie?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34838692 Muszę Cię prosić o jeszcze odrobinę cierpliwości. Niestety weekendy nie sprzyjają wyjaśnianiu takich spraw. Wciąż czekamy na informacje. Kiedy tylko będziemy wiedzieć więcej, odezwiemy się tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Dziekuje, że pamiętacie o sprawie.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34838692 Przywróciliśmy Twoją opinię. Przepraszam, że trwało to tak długo.

Recenzja została usunięta w wniku naszej błędnej decyzji. Sprzedający nie był zaangażowany w tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

W porządku, dziękuję że ktoś się tym zajął. Ta cala sytuacja że znikająca oceną wydaje mi się dziwna. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:34838692 Dziwna rzecz , dlaczego mieliby usuwać ocenę produktu, chyba że w opisie nie dotyczyła produkt a np: sprzedającego. Poczekajmy na odpowiedź, jakbyś wiedział to daj znać, przychodzi mi na myśl jeszcze jedna rzecz, nie był to sklep Allegro.🤔

oznacz moderatorów
Client:34838692
#8 Zapaleniec#

Prosiłam Allegro o pomoc. Wczoraj wieczorem otworzyłam dyskusję.

Po północy Allegro ją zamknęło! Nic nie zostało wyjaśnione, odpisano nie na temat, nie potraktowano mojego pytania poważnie.

Od lat tu robię tu zakupy, lubię serwis i miałam zawsze zaufanie do jego profesjonalizmu. Po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją! Ze strony Sprzedającego oraz Allegro...

Wierzę w profesjonalizm Allegro, że mi pomogą. Dlaczego 4 gwiazdki zostały usunięte z oceny produktu?

oznacz moderatorów
vermann_pl
#8 Zapaleniec#

Czy oprócz tych 4 gwiazdek był też komentarz? Jeśli tak, to moderator usuwa całość jeśli są ku temu podstawy. 

oznacz moderatorów