anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

uwagi do zakupu

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Czemu to tak schowaliście? Noż kurcze przy nie dawnych zakupach zgłaszałam sprzedającemu brak tego pola, bo go zwyczajnie nie widać. Teraz znalazłam.  Już naprawdę nie macie co wymyślić, żeby utrudnić kupującym życie... Kiedyś to było widoczne okienko gdzieś na górze, a teraz malutki napisik na samym dole...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Za rzadko kupujesz i nie wiesz o tym!😋

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Kupuje, kupuje ale nie nadużywam tej funkcji. Od paru miesięcy raptem drugi mi to było potrzebne i znaleźć nie mogłam... Potem kuźwa lecą wybory w oddzielnych wiadomościach i się robią zbędne pomyłki. A kiedyś to okienko było dobrze ustawione i jak zwykle...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam są wszystkie funkcje i komentarze o które walczą sprzedajacy i ja je wystawiam.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@AnnaG-Antyki ale to pole faktycznie może Sprzedawca wyłączyć 🙂

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki To że sama rzadko korzystasz z tego to nie znaczy że spore grono kupujących czepia się byle czego np. dlaczego listonosz włożył list do skrzynki a nie dał do ręki? Może go tak nieco ukryli by zmniejszyć ilość tych absurdalnych zgłoszeń.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie wiem jakby to miało być użyte do czepiania się o listonosza skoro to wypełnia się podczas zakupów, a nie po. To opcja która służy np do podawania danych dla aukcji personalizowanych. Dlatego używam rzadko bo tylko sporadycznie takie rzeczy kupuję. Jednak jest potrzebna widoczna, bo inaczej potem jest zamieszanie jak nie jest to podawane od razu przy zakupie. I właśnie podczas takiego zakupu poprzednio nie mogłam tego znaleźć do tego stopnia, ze aż zgłaszałam sprzedającemu brak, bo sam prosił o podawanie danych tą drogą. Nie sądzę żebym była jedyną osobą która to przegapiła...

oznacz moderatorów