anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W FILTRZE ZNIKNĘŁA OPCJA - UŻYWANY I DRUGA OPCJA - ROZMIAR !!!

garbus26
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65

accadia
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Kiedy czlowiek mysli, ze juz bardziej czegos sprdl sie nie da - osiagacie kolejne szczyty i udowaniacie, ze jedyne co potraficie, to schodzic na psy.
Sprzedaje na Allegro 3 lata, ale o tym ile rzeczy pospuliscie mozna napisac wypracowanie... o tym co poprawiliscie.. raptem moze pare zdan.
Nie mam pojecia kto wpada na te pomysly, ale powinien jak najszbyciej zostac odeslany do jakiegos kołochozu, bo pojecia raczej nie ma zadnego jakie bledy popelniacie... mysle, ze slupki Wam zaczna w tym roku leciec w dol najszybciej odkad istniejecie

oznacz moderatorów

kroolik27
#3 Debiutant#

widzę, że bezczelność opanowana...szkoda, że kwestii technicznych nie potraficie ogarnąć.  

oznacz moderatorów

Guli71
#8 Zapaleniec#

Jak chcę używaną rzecz to idę do Lombardu lub Second Handu, a jak nową to do sklepu który sprzedaje nowe rzeczy. Jak można wpaść na taki genialny pomysł, aby w jednym garnku wymieszać nowe i używane rzeczy? To przestaje być już zabawne...

oznacz moderatorów

gradek83
#8 Zapaleniec#

A czyli nie tylko ja tak dziś mam... usuwanie ciasteczek nic nie daje jak naprawicie to dajcie znać. 

oznacz moderatorów

StefanWielki
#2 Obserwator#

U mnie to samo. Zniknęły prawie wszystkie filtry we wszystkich kategoriach. Nawet zapisane wyszukiwania nie działają... Masakra jakaś

oznacz moderatorów

gradek83
#8 Zapaleniec#

OK u mnie już działa chyba naprawili. 

oznacz moderatorów