anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wezwanie do usunięcia komentarza od firmy matfel ,straszenie sądem

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

Witam

Dostałem przed chwilą od firmy MATFEL wezwanie do usunięcia komentarza który wystawiłem za zakupy książek których mi nie wysłali a teraz firma zastrasza mnie sądem i konsekwencjami prawnymi jak tego nie zrobię.Czy to jest zgodne z zasadą wystawiania komentarzy i regulaminem Allegr?? bo sądze że nie!

Dokumenty jakie mi ta firma wysłała nogę załączyć w razie potrzeby

oznacz moderatorów
66 ODPOWIEDZI 66
konto zamknięte
Nie dotyczy

Screenshot_3.png

oznacz moderatorów
FenomenoVero
#11 Animator#

Ja mam takie pytanie bo zawsze mnie to zastanawiało u różnych kupujących co oceniają sprzedawców. 

 

wystawiasz negatywa bo brak wysyłki ok wszystko fajnie ale dlaczego zgodność z opisem jest oceniana na 1 gwiazdkę jak nie widziałeś towaru ? Rozumiem niezadowolenie z obsługi ale czy opis towaru był kłamliwy ? 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Masz rację,to już zrobiłem po złości, przyznaję.A teraz ja zapytam comam zaznaczyć,bo zaznaczyć muszę 5 gwiazdek skoro towaru nie widziałem,3gwiazdki a też nie widziałem PAT

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo na siłę próbujeesz wystawić ocenę. Nie masz obowiązku jej wystawiać skoro nic nie pasuje

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Dobra i udana transakcja jest tylko wtedy jak obie strony są zadowolone . Błędy cenowe się zdarzają i było tu już takich przypadków trochę opisywanych i nie należy się dziwić że ktoś nie chce oddać towaru ze stratą tylko za to że się pomylił ,wypadało by to zrozumieć a nie niszczyć mu wizerunek negatywem . Jego obrona jest uzasadniona a że allegro nie daje żadnych narzędzi sprzedawcy pozostaje mu tylko sąd . Warto zrozumieć czyjś błąd i nie szukać w tym okazji czy zysku . Każdy może popełnić błąd ,takie życie.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

czyli twoim zdaniem ja jestem winny że wystawiłem negatywa natomiast sprzedawca jest wielce pokrzywdzonym?? Gdyby nie zastraszanie z jego strony usunął bym komentarze bo wielu sprzedawcom tak już szedłem na rekę ale pierwszy raz się spotkałem ze straszeniem mnie sądem i tu się nie ugnę,chyba ze nakaże mi to sąd wyrokiem skazującym i prawomocnym

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

bialykruk1973  nakupili se różnych promowań, wyróżnień, super sprzedawców czy innych srartów.... a jak dostaną negatywa, bo lecą w kulki to im to allegro zajuma.... próbują wtedy grozić paluszkiem, krzyczeć na kupujących, straszyć sądem... jaki to one groźne potrafią być...... myślą że jak na kogoś nakrzyczą, to go przestraszą.... ale.... czasami trafia się ktoś odważny, który potrafi bronić swojego zdania.......... Walcz o Swoje, zobaczysz jakie to uczucie jak wygrasz z jakimś cwaniaczkiem..

oznacz moderatorów